Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy itt ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy itt ennyi lány panaszkodik arról hogy "a fiúknak csak a plázacicák kellenek? "

Figyelt kérdés
Hibás megfogalmazás miatt törölve lett kérdésem. Ismét felteszem...
2012. jan. 2. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Amiért ennyi fiú panaszkodik arról, hogy "a lányok a pénzre mennek meg az izomra".


Üdvözöllek a Panasz hajón. A következő megállóhely a Szánalom-sziget.

2012. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Inkog Nito ***** válasza:
Mert az olyan srácokat mint én és ebben sokan magukra ismernek le se szarják csak a f@szkalapokkal jönnek össze.Viszont az olyanokkal akik meghallgatják őket törődnek velük le se szarják.Agyi alapon van az egész,aki mindenkin áttiporva éli az életét az a domináns és a nők ezt szeretik.Viszont sokan nem szeretik ezt az életformát mint például én sem.A lányoknak tudat alatt viszont ez jön be.
2012. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én úgy veszem észre hogy ezek a lányok nagyrészt túlzott önbizalommal küzdenek, és azt hiszik ők különbek lennének mint más, náluknál szebb lányok. Holott épp fordítva!
2012. jan. 2. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:

mert vannak kivételek, és mint tudjuk:

A kivétel erősíti a szabályt! Ez igaz mindkét nemre vonatkozólag.

Kinek a pap kinek a papné.

2012. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy van-e olyan lány aki tényleg különb lenne mint azok akiket bírál. Én szerintem saját alacsonyabbrendűségüket tagadják, és nem képesek tükrörbe nézni.
2012. jan. 2. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert talán tényleg így van?

Na jó, tudom, hogy hogy nem így van és van kivétel, csak az esély, hogy egy ilyen személlyel találkozz, a nullához közelít.


Az meg, hogy alacsony önértékelés, persze lehet, de inkább értékeljem alul magamat és érjen pozitív csalódás, mint hogy elszálljak és olyannak adjam ki magamat, amilyen nem vagyok.

2012. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én például irtozom a plázacicáktol
2012. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nem értjük,hogy a fiúknak miért a kis k*rvák kellenek az egyéjszakás kalandra,ha vannak normális,szép,tartós kapcsolatra vágyó lányok is. Ne mondd hogy ez még nem jutott eszedbe.
2012. ápr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!