Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, nálam idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nálam idősebb és sokat panaszkodik a férjére, hogy milyen lusta meg hogy beszél Vele, stb. és nagyon jóban vagyunk. Szerintetek akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Mindig mondja, hogy a férje hogy beszél Vele (de nem veri meg ilyenek, csak csúnyán beszél Vele), a gyerekeivel sem foglalkozik stb, és mindig elmondja nekem. Nagyon egy húrom vagyunk, sokat nevetünk, meg tudom nevettetni és ő is engem, megértjük egymást, de idősebb nálam 6 évvel. Szerintetek lehet köztünk valami? Esetleg egy csók? Férjezett, ezért nem akarok semmit Tőle, de ha igen? Nagyon zavarban vagyok!
2010. júl. 31. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nők mindig panaszkodnak. Nem biztos, hogy akar valamit.
2010. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megértést vár meg vigaszt. Meg is adod neki. Kész.
2010. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, nálam a férjezett + gyerekes nők erősen a tabu kategória. Ha akarna is valamit úgy hajtanám el ahogy kell..
2010. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar semmit. Csak jó,hogy elmondhatja valakinek. A leírásodból,úgy veszem ki("nagyon jóban vagyunk"),hogy barátok vagytok,és hát kinek mondhat el ilyesmit az ember,ha nem egy jó barátnak! Szóval,ne legyél zavarban. Vagy ha mégis kételkednél,és tényleg úgy néz ki hogy hajt rád,akkor egyszerűen beszéld meg vele,hogy ez téged kellemetlenül érint,és tisztázzátok a dolgot.

25/L

2010. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem csak annyiban merül ki a nagyon jóban vagyunk, hogy kipanaszkodja magát.
2010. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!