Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscica04 kérdése:

Most ne nézzetek nagyon hülyének légyszíves. Már egy ideje együtt vagyunk a párommal. Ez alatt az idő alatt nem volt semmi gond minden szép és jó volt, , egészen kb 3 héttel ez elöttig. Ott kezdődtek a dolgok. Ok nélkül üvöltözik velem. Miért?

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy ha nem szeret és már nem akar velem lenni akkor mondja meg és akkor váljunk el békében.. de azt mondja hogy nem akar szakítani mert szeret,.. viszont akkor miért csinálja ezeket?nagyon nem értem.. Barátaim szerint ez annak tudható be hogy rendőr. és már nem épek az idegei.. tudom hülyén hangzik.. ha valakinek van ötlete miért csinálja az légyszi írja meg.. köszönöm
2012. jan. 3. 00:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

amig beléd nem ereszt egy tárat felesleges aggódnod.

Viccet félretéve tény és való, hogy a rendöröknek gyengébbek az idegei. Valoszinüleg nem "tudatosan" teszi ezt, csak igy vezeti le a feszkot...

2012. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
48%
azért kiabál veled mert nem csalod meg velem..:D
2012. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 WhiteLabel ***** válasza:

Mindenkinek vannak hullámvölgyek az életében, légy mellette hogy érezze, hogy vele vagy akkor is ha nincs minden rendben.

Szerintem nincs gond, minden embernek vannak az életében olyan időszakok amikor feszültebbek, sok oka lehet, és ha szeret valószínüleg nem te vagy az oka, esetleg a munkába a sok hülye, és te még otthon behisztizel, és rajtad vezeti le, valószínüleg akaratlanul.

2012. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
az le maradt hogy ha cigizünk és megölelem akkor rám ordít hogy menjek arrébb... vagy este ha alszunk menjek arrébb mert nem tud aludni.....
2012. jan. 3. 00:29
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hisztizni nem vagyok egy hisztis pvcsa.. kinöttem már azt a kort...
2012. jan. 3. 00:31
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Annyira megnyugtató, hogy idegbeteg rendőreink vannak.
2012. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 WhiteLabel ***** válasza:

Nem feltétlen arra gondoltam hogy hisztirohamot kapsz, hanem ha nem úgy beszél veled, akkor nem megpróbálod megnyugtatni, hanem még teszed alá a hülyeséget.

Ez nálunk is így müködött egy ideig, amíg le nem ültünk megbeszélni, és azóta tudja hogy ha olyanom van, vagy mosojog, és arrébb megy, vagy megnyugtat.

2012. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Mert egy BA_ROM
2012. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogyha ilyen akkor rá szoktam hagyni és csak ha lenyugodott másnap akkor szoktam felhozni hogy ne orditson mert megértem normál hangnemben is...
2012. jan. 3. 00:36
 10/35 Macs1209 ***** válasza:

Ezt most minden rossz nélkül mondom, de egy psychiátriai felmérő nem ártana neki. Lehet, hogy csak "a munkát viszi haza", vagyis nem tudja levezetni a sok gondot, és a családon tölti ki. Na itt kezdődik a családon belüli erőszak iskolapéldája.

Az a baj, hogy ha elküldöd dilidokihoz, azzal csak magadnak okozol gondot... lehet le kellene ülnötök beszélgetni, úgy komolyabban.

2012. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!