Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fogom csak fel kellemetlennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fogom csak fel kellemetlennek?

Figyelt kérdés
van egy 18 éves barárnőm.én 20 éves vagyok.ő valamivel több mint 10pasival szexelt már.én eddig csak 3lánnyal.szerelemből.1hónapja járunk,lassan a szexnél tartunk már,szeretjük egymást,nagyon,de engem nagyon bánt , hogy ő már 10pasival is volt együtt,míg én csak 3 lánnyal.szeret és szeretem és ezért "nincs is gond belöle",de nagyon rossz bele gondolni hogy akit szeretek már több mint 10 pasi megdugta.nagyon rossz bele gondolni.szeretek vele lenni.csak ez nagyon zavar:S és félek,hogy én kevés is lennék neki,mivel nincs akkora tapasztalatom,és megmagyarázhatatlanul rosszul érzem magam,ha rá gondolok,hogy elöttem ennyi pasi járt benne :( ilyenkor mi van?hogy tudnék "meg békélni" a gondolattal? nem akarom elveszíteni ,de mégis ez bánt engem
2012. jan. 3. 05:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem volt kötelező összejönni vele...

Am lehet latja rajtad az érzékenységet meg h feszült vagy és hazudott...

Am ha igaz akk meg egy hatalmas nagy r.banc...

Nem kell feszültnek lenni megd.Göd párszor aztán kiadós az útját, ha ekkora r.bi úgyis megcsalna...

2012. jan. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

De még az is lehet, hogy direkt kevesebbet mondott, hogy ne tűnjön soknak és nem is 10 hanem 25-en jártak már benne mindhárom nyílásba, s nyelte a spermát valamilyen kolibuliba sorba.


S mivel fiatalabb mint te az is lehet, hogy nem mondott igazat. Lehet, hogy sokkal kevesebb férfival volt csak szeretett volna tapasztaltabbnak tűnni mint amilyen. S az is lehet, hogy azt hiszi, te mondtál direkt kevesebbet. S nem igazat.


S igazság szerint miért azért zavar mert lehet, hogy kevés vagy? Ugyanmár. Akkor is lehetnél neki kevés ha még életébe nem volt senkivel, s nem tudsz egy normális orgazmust összehozni neki. Inkább örülj neki, hogy nem neked kell tanítgatni, mikor hogy pucsícson vagy hogy nyeljen. Pattanj fel rá, s ha majd kiderül mi lesz.

2012. jan. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

18 évesen túl van 10 pasin. Engedd meg, hogy gratuláljak az erkölcsös barátnődhöz.

Ugyanakkor egy 20 éves gyerektől meg vicces, hogy csak 3 volt neki. Nem csodálom, hogy akár mekkora ribi is a csaj, meg akarod hágni. Legyen már meg a 4. is.

Alternatív megoldásként javaslom, hogy húzz meg 7 lányt, mielőtt vele is megtennéd. Akkor egál.

2012. jan. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem viszont nem a pasik számától függ. az is lehet, hogy baromi naiv csajról beszélünk akit hülyére vettek a pasik. Tudom ez nem mentség de kedves kérdező a hölgy stílusától függ, hogy mennyire "elfogadott" ez a 10 pasi. Én szűz voltam mikor összejöttem a barátnőmmel, és ő akkor már 3 pasival volt szexuálisan együtt, de ismerem mind a 3-at és tudom hogy görény modon manipulálták a lányt.
2012. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Használtak-e gumit? Mert ha igen, akkor egy pasi sem volt benne, csak a gumi.

Amúgy meg szard már le! El akarod kapni vagy nem? Ha igen, akkor húzd rá, cigány! XD

2012. jan. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem szard le hányan voltak előtted.


Még csak 1 hónapja jársz vele, legrosszabb esetben hamar vége lesz a kapcsolatnak, akkor legalább szexeltél is, de az is benne van hogy hosszabb ideig kitart melletted, érezzétek jól magatokat együtt és kész.


Ismertem olyat aki sok pasival volt, mégis utána összejött eggyel és már együtt élnek meg együtt vannak 2-3 éve, szóval gáznak gáz az a 10, de nem feltétlenül mérvadó.


A tapasztalat meg rohadtul nem azon fog múlni, hogy hányan dugtak meg valakit, meg ki hányat dugott meg, mennyiség nem egyenlő minőség ezt figyelembe kell venni.


Próbálj meg nem erre gondolni, hanem csak élvezni a kapcsolatot, ha meg nem megy akkor mondd meg neki hogy bocsi de ez engem zavar és szakítsatok.

2012. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Macs1209 ***** válasza:

Ez hülyeség. Legyen 10 pasija, neked meg 3. NEM VERSENY !!! Ha te megállsz nála, és ő is nálad, szeretitek egymást, nem tök mind1 ?

Amúgy vicces, de 20 éves koromban én se dugtam végig a fél várost, szal nekem se volt sok nőhöz közöm. Ezért is nem értem, mi itt a probléma...

2012. jan. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Macs1209 ***** válasza:
mmint 3 csajod... még mielőtt lehomározlak véletlen.
2012. jan. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10 pasival 18 évesen??? Hát ha tényleg le akarsz vele feküdni én kérnék a helyedben egy vérvizsgálatot tőle a nemibetegségeiről.
2012. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem Mukedli, meg Macs beszél jól, - nem verseny ez.

És honnan is tudod hány pasija volt?

Ő mondta?

Most jobban éreznéd magad, ha azt hazudta volna, te vagy a második?

Amúgy meg te vagy az első (helyen), - és tényleg lehet, hogy ez így marad, ha szeretitek egymást...

2012. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!