Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátzónáról:tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátzónáról:tudnátok pro-kontra érveket írni hogy van-e ez egyáltalán és hogy ki lehet-e kerülni belőle pozitiv, begativ irányba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én neked saját tapasztalat alapján szeretnék nyilatkozni. Még mikor fiatalabb voltam nagyon jó barátságban voltam 2-3 lánnyal, sok programot töltöttünk együtt stb. Viszont volt egy olyan momentum mikor az egyiknek a születésnapján, az egyik ilyen lány baráttal túl sokat ittunk mind2en és hát történtek dolgok. Nem tudom, h a fiatalságnak vagy simán az ebből adódó kellemetlenségnek tudható-e be, de olyannyira elhalványult ez a barátság, h mára már nem is beszélgetünk sőt 2-3 éve már azt se tudom mi van vele. Ez is egyfajta kikerülés. Nem tudom ilyenre gondoltál-e, de most már tudod, h ilyen is van. :)


22/f

2012. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a kérdésem második felére válaszoltál köszi
2012. jan. 3. 08:38
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Én eddig akárhány lánnyal kerültem baráti viszonyba, több nem lett belőle, még akkor se, ha már nem volt barátja. Akivel pedig lelkizik a csaj és az aki egy fiú, azzal se lesz több, mint barátság. Ezt is tapasztaltam. :(


29/F

2012. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Viszont a pro-konrtárára azt tudom neked még írni, h vannak akik szerint egy igaz barátságból lesz a legszebb szerelem, viszont előfordulhat, h a lány/pasi nem tud úgy tekinteni utána a másikra mint potenciális partnerre. Inkább egy lelki szemetes akire akkor is számíthat ha csalódások érik és ezt meg nem szívesen kockáztatni.:)

2012. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kockáztatná*
2012. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát... én azon a véleményen vagyok, hogy a barátságra alapuló kapcsolatok és szerelmek lesznek a legjobbak s legtartósabbak, mert a kapcsolat a másik ismeretére alapul. Más megközelítésből 8:42-nek válaszolok kicsit: 1 kapcsolatban mindenképp a barátnőd "lelki szemetese" leszel, mert egy kapcsolat a bizalmon, az érzelmeken s a meghallgatáson alapul többek közt. Úgyhogy amit sima jóbarátkéntmeghallgatnál, azt itt meghallgathatod kicsit bővített változatban... Persze nem a mai csajok nagyrészére, hanem a MÉG normális lányokra gondoltam mindvégig. 16/F
2012. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha a kezdetektől fogva nincs meg a vonzalom akkor nem is lesz és barátok maradtok. Ez a tapasztalatom.
2012. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

na ez az amin nem tudok elmenni

egyik tábor barátságbol lesz az igaz szerelem

másik tábor ha nincs vonzalom akkor annyi

ilyenkor legyen okos az ember

2012. jan. 3. 09:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ez abszolút a lányon múlik. Van aki szeret összejönni a fiú barátjával és van aki el se tudja képzelni az esetet.
2012. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam elképzelni, hogy bármi is lesz az egyik fiú ismerősömmel, ezért voltam vgele őszinte, ezért lettünk barátok, és kerültünk egymáshoz közel. Ő mást akart mint kiderült, és én féltettem a barátságát, ezért igent mondtsm, és randizni kezdtünk. Szerencsére egy idő után én is vele szerettem volna lenni, és azóta együtt vagyunk. Nem vonzott, de nem is taszított a gondolat, hogy öszejöjjünk, talén emiatt.

Amúgy ki lehet kerülni belőle, mert a barátsághoz kell egy lelki közelség. Viszont ha a lány egyáltalán nem tudja elképzelni, hogy bármi is történjen veled, akkor nem tekint potenciális partnernek.

2012. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!