Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki nagyon helyes, és teljesen oda vagyok érte. Ha ő nem kezdeményez, akkor én megtegyem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy csávó aki velem egyidős,nincsen csaja és eléggé jó pasi.Pont az ideálom. :D Az a legpoénosabb hogy még sosem volt pasim, és mindjárt 16 vagyok..Tudom hogy még ráérek meg stb.Csak olyan jó lenne odabújni néha valakihez..na szoval értitek. :D Na és ezzel a csávóval életemben nem sokat beszéltem,de néha mikor összeakad a tekintetünk..akkor olyan jó érzésem van.A múltkor is rám mosolygott..és olyan nagyon cuki. xD Sajnos elég bunkó..és szerintem nem az a kezdeményezős fajta..:/ Én meg egy kicsit félénk vagyok..meg amúgy is milyen már ha egy lány nyomul?? :D Segítsetek kérlek. :D
2012. jan. 3. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Alap... bátorság..kisugarzas sikerulni fog. Sok sikert...
2012. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél fel valami szexi ruhát, fodrász. Utána szedd össze a bátorságod és beszélgess vele. Onnan majd kialakul...
2012. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,csinosids ki magad,mosolyog meny oda és beszélgess :)
2012. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy állandóan a haverjaival lóg..:/
2012. jan. 3. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:
"sajnos elég bunkó?" Perverz vagy hogy egy pö.csre buksz:P
2012. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írd már le légy szíves a srácot,külsőre,hátha többet tudunk segíteni!!
2012. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
öhmm..hát barna haja van és zöld szeme. :D
2012. jan. 6. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:

És a barátai zombik? Harapnak?


Soha nem értettem miért kell a férfiaknak, nőknek arra várni, hogy a kiszemelt áldozat egyedül legyen. használd a kis agyadat és a kommunikációs képességedet. Menj oda, kezdeményez beszélgetést. Ha érdeklődő lesz a srác, akkor úgyis megoldja a barátai távoztatását. Esetleg majd máskor is beszélgetsz vele és majd akkor fog egyedül odamenni.


Használd a kis kobakodat ez a lényeg. Ne itt várd a csodát.

2012. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak felenk fiuk akiknek segit ha lany gezdemenyez.

Lehet hogy bunkosaggal palastolja, h felenk

2012. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!