Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek h nem tudtátok megindokolni mért szakítottatok a lánnyal?

Figyelt kérdés
most nem arra gondolok, h mondjuk csúnya a lány, nem tetszik benne vmi, hanem h tényleg indokot sem tudtatok rá adni. 22/L
2012. jan. 3. 11:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Figyelj meg ne sertodj de ilyen nincs....mert ha nincs indok es vele vagyok akkor minden jo...ha meg nem akkor van indok.


23/F

2012. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ilyen szerintem nincs. Ha nem csúnya akkor lehet még indok hogy bunkó, távolságtartó, iszik, dohányzik stb...
2012. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Fél éve ugyan így hagytak el azóta sem kaptam válaszokat. Úgyhogy én meg a te nézőpontodra lennék kíváncsi kedves kérdező. :)


22/f

2012. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
és hogyha mondjuk van indok, de az ilyen kamuszöveg..h "nem illünk össze, ne erőltessük"..stb. és előtte mondjuk dícsérték a külsődet is(tehát nem mondták azt h ronda vagy vagy egyéb nemű problémák nem akadtak), akk ilyenkor mi lehet az ok?
2012. jan. 3. 11:35
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Az lehet az ok, h az illetőnek annyi a szókincse mint egy papagájnak... Ismét a 22/f voltam.
2012. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 BlackSword ***** válasza:
Ilyen nincs... Mindig van indok... Ha nincs ilyen indok, akkor minden ok, és minek szakítsak???
2012. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

# 3/4

az én nézőpontom szerint egy lány akkor nem mond semmit, ha nem akar bunkó lenni és nem akarja megbántani a másikat. na de egy fiúnál mi hogy működik..ők sem mondanak semmit többnyire, mert az igazság az túl csúnya lenne és így ők sem nagyon indokolják..

2012. jan. 3. 11:37
 8/21 anonim ***** válasza:

valami oka mindig van!


csak van olyan h nem merjük bevallani

2012. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen voltam így. Jó volt vele, meg tetszett is, de egyszerűen idegesített. Persze voltak jó pillanatai is, de a rossz az többségben volt. Megbeszéltük, h nem passzolunk. Jó lenne visszaszerezni, de mégsem.:s 34F
2012. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

# 9/9

na ez érdekes. tetszik de mégsem, vele lennék, de mégsem. de mindenképpen meggondolatlanságnak tartom, mert ez is csak játszás más érzéseivel:S

2012. jan. 3. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!