Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek h nem tudtátok megindokolni mért szakítottatok a lánnyal?

Figyelt kérdés
most nem arra gondolok, h mondjuk csúnya a lány, nem tetszik benne vmi, hanem h tényleg indokot sem tudtatok rá adni. 22/L
2012. jan. 3. 11:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Megunta a cicidet és másikat akar nézegetni. De ha ezt mondaná akkor kitérnél a hitedből! Ne erőltesd a témát, keress mást, aki lassabban unja meg a cicidet!


Lehetsz Jessica Alba, annak is unja valaki a cicijét!

2012. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
lehet, nem akarta megindokolni, mert úgy érezte, hogy amit mondana az neked nagyon fájna... nem tudom mennyire vagy érzékeny típus, mennyire vagy önbizalom-hiányos, de lehet úgy érezte jobb neked így
2012. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az elején persze nem így szeretnéd, de hát az ismerkedés pont erről szól. Ha kezded megismerni a másikat, akkor jut el a tudatodig, h kell-e, vagy sem. Esetemben nehéz volt a döntés, mert a fizikai vonzódás nem volt elhanyagolható. Még mielőtt lehordanátok, az ágyig el sem jutottunk, szeretek addig kiszállni az ilyen felemás "kapcsolatból" amíg az érzelmi kötődés elhanyagolható. 34F
2012. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

# 12/12

mind2..lehet jobb is így, h nem tudtam meg.viszont maga a tudat h eleve vmi rosszat akart volna közölni, de mégsem tette, nehogy megbántson:Seléggé rossz már eleve ez is, attól függetlenül h nem tudom..:S

2012. jan. 3. 12:10
 15/21 anonim ***** válasza:
#12! Akkor nem mond semmit az ember, ha esetleg benne van a pakliban, h meggondolja magát. Ez a nem akarom megbántani duma, csak rizsa. Egy szakításnál mindenképpen megbántod a másikat! Ez a könyvespolc effekt, felraknak és ha nem mond semmit, akkor bármikor levehet onnan, gondolják ezt a hölgyek általában.34F
2012. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de ugyanígy jártam, még most se tudom, hogy mi volt a gond, csak egyszerűen eltűnt.
2012. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

# 13/14


igen, de ennek is van egy bizonyos "lefutási ideje" amíg ez kiderül h megfelel-e a másik az elvárásaidnak v sem.amúgy ebben teljesen egyet értek veled, h még az elején érdemes a dolognak "kiszállni"..

2012. jan. 3. 12:14
 18/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a te esetedben az történhetett, hogy talált mást, szinte biztos vagyok benne. Bár a háttérsztorit nem írtad le, de én erre tippelek. Nem mond semmit, mert hátha a másik nem fog összejönni. Ilyenkor szó sincs arról, h nem akarom a másikat megbántani, egyszerűen az önös érdekek kerülnek az előtérbe, nem akarlak megbántani csomagolásban.34F
2012. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
én nem hinném, h talált volna mást, erre a nyakamat tenném, éjjel-nappal dolgozik, és amikor nem, a köztes időben szinte végig velem volt..nem éreztem másik embert a dologban..észre vettem volna ha van..
2012. jan. 3. 12:17
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nem is veled volt a baja. Egyszerűen jobban érzi magát egyedül..34F
2012. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!