Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Másfél éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Másfél éve együtt élek valakivel, de elég lapos a kapcsolatunk. Nemrég megismerkedtem egy 6 évvel fiatalabb sráccal, aki szintén boldogtalan a kapcsolatában, és egymásba szerettünk, nem is kicsit. Mit tegyünk? 26

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
QURVAH!
2010. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetek, igyatok, dugjatok.
2010. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Próbáljam helyrehozni a régi kapcsolatot, vagy szakítsak?

Egyébként próbáltam küzdeni az új érzéseimmel, de nem tudok parancsolni a szívemnek.

Kva meg nem vagyok, nem kúrok pénzért...

2010. nov. 20. 15:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy mit, de dönts minél hamarabb! Ha nem tudsz dönteni, mindenki rosszul járhat.
2010. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. nov. 20. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy én a helyedben alaposan át gondolnám, hogy vajon mit várhatok egy 20 éves sráctól... Még nagyon fiatal, nem biztos, hogy ugyanazt várnátok a kapcsolattól. Meg azt is át kéne gndolni, hogy nem lehetséges-e, hogy ez csak ilyen hirtelen fellángolás, ami pár hónap alatt elmúlik?

Tudom, hogy ez fura, de az, hogy nem tudsz parancsolni a szívednek, az nem azt jelenti, hogy ahogy jön egy új fellángolás, rögtön fel kell rúgni érte akár egy több éves működő kapcsolatot is. Szép mese, de olyan nincs, hogy valaki egy életen át egyformán mindig szeremes legyen valakibe, természetes, hogy időnként vannak hullámvölgyek, és olyankor megeshet, hogy ideiglenesen beleszeretsz másba.

Igazából neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél, érdemesnek tartod-e a mostani kapcsolatodat arra, hogy küzdj egy kicsit érte, mert azért, hogy ellaposodott, te is felelős vagy és nem biztos, hogy a szakítás erre a legjobb megoldás.

Benne van a pakliban az is, hogy a következő se fog valami sokáig tartani...

2010. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. nov. 20. 17:45
 8/11 anonim válasza:

Szia!


Gondolkozz el azon, mit is szeretnél hosszú távon, mit kapsz vagy kaphatsz a mostani pasidtól, és mit kaphatnál a fiatalabbtól.

Aztán határozz gyorsan, és ezt közöld is a pasikkal. Ha a fiatalt választod, mondd meg a réginek, hogy vége, ha helyrehozod a mostanit, közöld az új próbálkozóval, hogy foglalt vagy, keressen mást. Egyébként csak rosszul jöhetsz ki, ez tapasztalat.

Két évig éltünk együtt az exemmel, kicsit kihűlt a kapcsolatunk, és elkezdtem randizni egy fiatalabb kollegámmal.

Három hétig ment, aztán a volt párom egy barátja meglátott minket és rákárdezett a pasimnál mikor szakítottunk.

Nem tudom, a te párod milyen, de az enyém rosszul viselte, és másnap szétköltöztünk. Pár napig voltam egy barátnőmnél, aztán beköltöztem az új pasihoz. Két hét múlva rajtakaptam, hogy másokkal is randizik, csak dumált nekem... Ekkor jöttem rá, hogy mennyivel jobb pasi/ember volt az exem, és hogy vele boldog lehettem volna, máig sírom vissza.

A munkatársamra rá sem tudok nézni...

Soha többet nem dobnék el egy 2 éves kapcsolatot egy futó fellángolás miatt, inkább kerülném még a társaságát is!

Szerintem hozd rendbe a régit.

2010. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
előző vagyok, L/28
2010. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hasznos volt!

2010. nov. 22. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!