Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom a barátom jelszavát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom a barátom jelszavát facebookon (ő nem tudja hogy tudom), és beléptem. Kár volt. Hogyan fékezzem magam hogy ne lépjek be többet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szemétség volt, de nem bírtam ki :( Elolvastam egy beszélgetését, egy csajjal, és voltak benne fura dolgo, de lehet hogy csak túlreagáltam, mert képes vagyok túlreagálni a dolgokat.

Nem tudom hogy folytassam-e ezt (annak ellenére hogy tudom hogy szemétség), hogy hátha valami kiderül az idő folyamán... Vagy hagyjam és amit nem tudok nem fáj? És ha megcsalt? Elég furcsa volt ez a beszélgetés. De ha nem kéne belépnem többet, akkor hogy csináljam?


2012. jan. 3. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
húzzd ki a netkábelt
2012. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól füg miket irt inkább netudd meg mikor csalnak meg hagyd ugy szolj neki hogy mászkálnak az fb jében ésmegváltoztatja
2012. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Szemétség volt. Legyen annyi gerinced,hogy abbahagyod.
2012. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Töröld magad facebookról! Ez a szennyoldal sok gusztustalanságra rá tudja venni az embert!
2012. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És ha megcsal? Akkor üljek ölbe tett kézzel? De ha meg nem csal meg, akkor nagyon szemétség ha elolvasom a beszélgetéseit, mert végülis ahhoz nincs közöm kivel mit beszél..
2012. jan. 3. 20:55
 6/17 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésed. Takarodj le a fészbúkjáról, és nézz szépen a tükörbe.
2012. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: egyébként nem vagyok nagy facebook függő, csak most rámtört a féltékenységi roham. :S


Tudom, hogy megérdemlem, amit mondtok rám. De őszintén, ha ti tudnátok a barátotok jelszavát, és egy gyanús üzenetet elolvasnátok? Kibírnátok hogy ne lépjetek be többet?

Nem azért írom ezeket, hogy "engedélyt adjatok", hogy nézzem tovább is, csak nem tudok dönteni :(

2012. jan. 3. 20:58
 8/17 anonim ***** válasza:

miért miről beszéltek? lehet h csak félreértelmezed

szerintem annyira nem szemétség elolvasni. ha nem csal meg, akkor mi baja lehet neki abból, hogy elolvasod, hiszen nincs semmi amire így rájöhetnél.

azért ne szólj neki, ha nem vagy benne biztos, mert akkor lehet azért h berágna

2012. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy nem bízol benne! ha megbíznál, akkor nem aggódnál ilyeneken, a feltétlen bizalom meglétébe nem fér bele semmi ilyen dolog!
2012. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer fogadalomból megadtam haveromnak az adataimat hogy ne engedjen fel facera, és ha kibírom én nyerek! Egy pillanatra sem fordult meg a fejembe, hogy esetleg bszakszik majd rajta, esetleg tönkre vág valamit!
2012. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!