Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom a barátom jelszavát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom a barátom jelszavát facebookon (ő nem tudja hogy tudom), és beléptem. Kár volt. Hogyan fékezzem magam hogy ne lépjek be többet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szemétség volt, de nem bírtam ki :( Elolvastam egy beszélgetését, egy csajjal, és voltak benne fura dolgo, de lehet hogy csak túlreagáltam, mert képes vagyok túlreagálni a dolgokat.

Nem tudom hogy folytassam-e ezt (annak ellenére hogy tudom hogy szemétség), hogy hátha valami kiderül az idő folyamán... Vagy hagyjam és amit nem tudok nem fáj? És ha megcsalt? Elég furcsa volt ez a beszélgetés. De ha nem kéne belépnem többet, akkor hogy csináljam?


2012. jan. 3. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

egy jó ideig én is tudtam a jelszavát, és elég sokat idegeskedtem miatt, mert én is minden kis hülyeséget túl reagáltam, mondjuk volt, amit nem :D de ha azt nézzük én is beszélek más fiúkkal...

nekünk az lett a vége, hogy megmondtam neki, hogy tudom a jelszavát és azonnal változtassa meg, mert nem akarom nézegetni, feleslegesen idegesítem magam csak miatta. nem is volt mérges érte... azóta néha szóba hozza és viccelget vele :D

ha meg megcsal akkor úgyis kiderül, lehet nem azonnal, de kifog, ezzel ne törődj sztem

2012. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

szia,

nálunk tudta a srác, hogy tudom a jelszavát. Eltelt egy fél év, persze mondtam, hogy elfelejtettem, de furcsa volt a helyzet és érdekelt. Így felmentem. Ki próbáltam az emailjainál is és bejött. Nem csak hogy két hétig a szemembe hazudott ( mert kérdezgettem... és nem mondott igazat még akkor sem mikor kérdeztem, hogy nem kellene elmondania valamit) sőt már akkor is volt egy csaj, akinek csapta a szelet. Majd fél évre rá megcsalt egy másikkal.


Ja, és jegyesek voltunk.


Szerintem nem rossz dolog ilyeneket tudni. Ez nem bizalmatlanság, csak óvatosság.


Szóval, ne állandóan lépj be csak ha úgy érzed, hogy fura a helyzet. DE! Vigyázz rá ne jöjjön, mert akkor megváltoztatja és lőttek az információ áradatnak. És jogos lenne, ha megváltoztatná. Mert ha te is így akkor ő is. De hidd el, te a Facebookját nézed ő a telefonod.... szóval ennyi a történet.

2012. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, persze jöhetnek még!! Igen én is így vagyok, hogy félek h vmit csinál, és azért néztem bele.. De persze ez nem mentség, én se örülnék ha nézegetné az enyémet, pedig nem titkolok előtte semmit.. Köszii!!
2012. jan. 4. 22:42
 14/17 omba ***** válasza:

Ne csináld!

Most be vagy gőzölve, ha meg kijózanodsz, szégyenleni fogod - ez tapasztalat.

Én nem tudtam a nőm jelszavát, de folyton a sms-eit lestem, a telefon híváslistát, néha a mailjait.

Q ok időt eltöltöttem a jelszavai kitalálásával.....

Bármi szokatlan láttam, több napos furfangos keresztkérdés sorozatokat tettem fel.... mennyire gáz!

És TELJESEN ÉRTELMETLEN.

Ebből ugyan nem fogod megtudni, hogy megcsal- e, viszont ezzel az állandó gyanakvással, kétellyel biztosan kiölöd MAGADBÓL a szeretet.

(amúgy meg később én csaltam meg, soha egy árva pillanatra nem gondolta - szóval, el lehet ezt titkolni)

"Úgysem és az egész semmit, ha nem tudsz bízni bennem" - nagy közhely, viszont igaz

2012. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van. Lenyugodtam azóta, igaz még egyszer felmentem, elolvastam újra azt a beszélgetést, és így másodszorra nem is tűnt már olyan vészesnek, mint elsőre. Még mindig ott a fura dolgok, de igazad van abban, hogyha nem bízok benne, akkor mi értelme..? Szerintem nem fogok többet felmenni, mert tényleg magamnak is többet ártok vele, mint használok. És ha legközelebb meglátnék egy tök ártatlan beszélgetést, akkor meg azt is túlreagálnám, és ez az egész csak rosszra vezet. Azt hiszem megjött az eszem! :)

Köszi a válaszokat!

2012. jan. 5. 20:49
 16/17 omba ***** válasza:
:) frankó!
2012. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tudod, ha én megtudnám a pasimról, hogy az emiljeimet, sms-eimet, bárminemű magánlevelezésemet elolvassa, haladéktalanul kihajítanám. Ez igaz a facebook-ra is.

Legyen már gerinced!

2012. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!