Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uatlhat ez valamire, hogy máshogy viselkedik a közelemben?

Figyelt kérdés

van egy lány, mindig rámír MSN-en, ha kettesben vagyunk akkor végig a szemembe néz tág pupillákkal, közben piszkál valamit.


Suliban viszont alig mer rámnézni, sokszor csak oldalpillantásokat vet rám, Odajönni is csak néha jön oda...Viszont ha nem figyelek, akkor sokszor látom, hogy engem néz. Ha viszont összeakad a tekintetünk, akkor sokáig tartja a szemkontaktust.


Elég furcsa ez nekem, mert ahogy ismerem ( vagyis ahogy mutatja magát) nem tűnik félénk lánynak. Talán ebben az esetben mégis az és tetszem neki?


2011. ápr. 1. 16:14
 1/9 A kérdező kommentje:
elírtam a kérdést: Uatlhat...
2011. ápr. 1. 16:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az alapján tetszel neki
2011. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tetszik neked a csaj??basszus ti férfiak miért vagytok ien félénkek??mért nem mész oda hozzá és kérdezel rá??ha tetszel neki akkor nyert ügyed van, ha meg nem előbb utóbb ugyis kiderül és jobb ha előbb mig nem szerecc belé!
2011. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem tetszik...Sőt sikeresen belészerettem. De van itt még sok dolog, ami miatt nem léptem. sajnos nagyon sok dolog van ami miatt bizonytalan vagyok...
2011. ápr. 1. 16:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Jókor írtál! Az a legfontosabb, hogy csókold meg ha úgy érzed, egyből azonnal! Helyette, vagy utána nehogy elkezdj nyálas szarságokat mondani (bármennyire belülről jön, h mennyire beleszerettél, meg tökéletes ilyenek), mert nagyon rossz tapasztalatot szerezhetsz.
2011. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha tetcik neked az a csaj akkor lépj.mire vársz??nem egy lány kell lépjen hanem a fiu.van veszuiteni valod?ammugymeg mi miatt nem mertél lépni?
2011. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kockázat nélkül nincs siker
2011. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én akkor viselkedek így, ha bejön egy fiú...szerintem totál siker lenne, ha odamennél és megcsókolnád :P

aki nem mer, az nem nyer :D ;) L/15

2011. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon úgy tűnik hogy tetszel neki!! te vagy a fiú a te dolgod hogy lépj!!!

hívd el valahova ahol kettesben lehettek, úgy talán nem fog félni attól hogy kibontakozzon(és talán te se)

2011. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!