Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik? Ti hisztek benne?

Figyelt kérdés
Hisztek a tiniszerelemben? abban hogy valaki 14 évesen jön össze valakivel, és évekig, talán mindig együtt lesznek? szerintem ez a pár hozzáállásán és a két ember személyiségén múlik. Ti hogy vagytok ezzel?
2012. jan. 4. 01:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én 15 évesen estem szerelembe egy 20 éves sráccal, és 4 éves kapcsolat lett belőle, aminek nemrég lett vége. békével váltunk el, főleg szép emlékekkel. úgyhogy én hiszek benne. bár sosem álltam hozzá úgy, hogy az ez majd örök életű lesz :D
2012. jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ne vedd sértésnek, de szerintem ilyen korán felesleges még ezen gondolkodni. Egyre gyakoribb, hogy 16 év alatt veszítik el a lányok a szüzességüket, és lesznek "szerelmesek". Én azt látom, hogy ezek a szerelmek nem tartanak tovább pár hétnél, esetleg hónapnál. Az egy év pedig csodának számít. Vannak persze kivételek, de nagyon ritka az ilyen.
2012. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem is szerelem, amelyikben felvetődik az, hogy meddig fog tartani. A szerelemben égni kell! Ha ez nincs meg akkor az csak kapcsolat.
2012. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én mindig egy realista alkat voltam (első vagyok), és nem ringattam magam ilyen dolgokban inkább, mert tudtam, hogy ennek statisztikailag nagyon kicsi az esélye. élveztem az együtt töltött időt. úgy látszik a 4 éves kapcsolatommal, ígyis statisztikai ritkaság vagyok:D
2012. jan. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mmint ez most az uccsó válaszadónak szólt, nem a kérdezőnek
2012. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, szerintem létezik ilyen.

Én 14 évesen ismertem meg a mostani férjemet. 19 évesen házasodtam össze vele. Most vagyok 28 és mindig dúl a szerelem, és boldogok vagyunk :)

Neked is sok boldogságot :)

2012. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hittem, már nem. :/


20/N

2012. jan. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

01:41


De jó Neked! :)

2012. jan. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Beleszerettem egy 14 éves lányba, de sajnos nem lehetünk egymáséi, mert én túl idős vagyok hozzá. :(


22/F

2012. jan. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
05:40 Néhány év múlva nem lenne olyan vészes, lányka elég érett agyilag akkor megpróbálhatnátok.
2012. jan. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!