Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kiszednétek a piercingetek végleg csak mert a barátotoknak nem tetszik?

Figyelt kérdés

Nyelv piercingem van és a barátomnak nem igazán tetszett amikor megcsináltattam, sot még most sincs vele szerintem kibékulve.. Sokszor kérte hogy szedjem ki végleg, de nem tettem.. és volt hogy napokig nem beszélt velem ez miatt, pedig megmondtam neki hogy sokat jelent nekem mert régóta szerettem volna 1-et.

Ti kiszednétek miatta? :)


2012. jan. 4. 01:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem tetszik a pirszing és nem is jutnánk el messzire egymással így. A barátod sem lesz sokáig barátod, ha meghagyod.
2012. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem. miért mi lesz a következő, nem vehetsz fel rövidszoknyát? aztán hosszút sem, aztán....képzeld tovább
2012. jan. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Én be se tetettem volna.
2012. jan. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szedném ki. Mi az istennek kell egy sz@ros piercing miatt bevágni a hisztit? Nem az ő nyelvében van. Egyetértek az egyik válaszolóval. Legközelebb nemengedi, hogy rövid szoknyát húzz, mert a kis úrfinak nem tetszik? A te tested, azt csinálsz vele, amit akarsz, nehogy ő mondja már meg. Azt meg elmondhatnád neki, hogy nem azért fizettél érte, és szenvedtél érte, hogy kiszedesd. Neked ez fontos/tetszik/régóta akartad, ezt megérthetné. Igen, persze, tudjuk, ha igazán szereted, akkor kiszedeeeed... De ez fordítva is igaz, ha igazán szeret, akkor ezzel együtt elfogad. Akkor is, ha úgy jöttetek össze, hogy nem volt. Elég hisztis barátod lehet, ezért nem beszél veled, és szerintem szakítás lesz belőle.

Egyébként meg nyelv piercingel élvezetesebb az orál szex. Mindd neki, hátha meggondolja magát :D

2012. jan. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sztem a nyelvpiercing pont h irritáló orálszex közben. Én elmenni se tudtam emiatt.
2012. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én barátom se szerette... egy idő után ki is szedtem :) nekem bent volt 2-3 évig :) pont elég volt :)
2012. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dehogy szedném ki! Senki kedvéért sem,mert nekem tetszik.
2012. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dögi ***** válasza:
Ha ne adj isten a barátnőmnek lenne bármiféle piercing -je és nem szedné ki magából akkor vagy kiszedném én harapó fogóval vagy 24 órán belül otthagynám. Egyébként ezeknek a hülye vasdaraboknak semmi köze nincs a szoknyához meg az egyéb ruhadarabokhoz. Helo :)
2012. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
röhejes ilyen kis dolog miatt már szakítani
2012. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem is volt a nyelvemben kb 5 évig,a barátomnak nem igazán tetszett,de soha nem kérte,h szedjem ki.aztán összeszedtem egy tüszős mandulagyulladást és totál bedagadt az egész fejem!a nyelvem is,úgyhogy ki kellett vennem a piercinget!

azóta a párom szerint némely dologban ügyesebb vagyok!:)

az elején zavart a hiánya,de gyorsan hozzászoktam!

és hogy a kérdésre is válaszoljak,attól függ,h milyen tartós a kapcsolat.ha 17-18 éves fiatalok vagyunk és 2 hónapja járunk,akkor nem szedném ki,ha most kérné tőlem ezt a párom(3 éve járunk és imádjuk egymást)akkor megtenném!

ugyanis fontosabb számomra,mint az a kis fémdarab.:)

de neked kell döntened!hajrá!

24n

2012. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!