Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosnak tartjátok azt lányok hogy a barátotoknak legyen pénze?

Figyelt kérdés

Igazság szerint szerintem nem ez a legfontosabb, engem egyáltalán nem érdekel. Van egy barátom, akinek hát nem sok pénze van, és anyám állandóan ezzel szekál, hogy sikerült olyan fiút kifognom akinek semmije nincs és hogy nem fog tudni semmire sem meghívni meg elvinni ide-oda stb. Pedig szerintem a szerelemnek nem ez a lényege!! Én nagyon szeretem őt, és az a fontos hogy vele legyek, az teljesen mindegy hogy hol!

Nektek mi a véleményetek erről?

17/L


2011. dec. 10. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Nekem fontos, hogy a pasi meghívjon étterembe, moziba.

Vagy ,hogy elvigyen egy romantikus hétvégére Bécsbe. :)


17/L

2011. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy EGY barátod?? Ez úgy hangzik,minta r*banc lennél......[;

Nekem egyáltalán nem fontos,a lényeg,hogy szeressen... Én pl. a legjobban azt szerettem,amikor az exemmel sétálgattunk 1 parkban,üldögéltünk a padon,beszélgettünk,egymáshoz bújtunk.

Nem a pénz a fontos.Ki tudja...,lehet,hogy majd ti ketten megnyeritek 1X a lottó 5-öst.;)


1. kommentelő , grat !!


16/L

2011. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem tartom fontosnak, nem azért járok valakivel, mert van pénze.
2011. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

# 2


mihez gratulálsz?

2011. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos a pénz, az fontosabb, hogy a pasi akarjon dolgozni, törekvő legyen. Ha épp nincs munkája, de akarna dolgozni és keresi is a munkalehetőségeket (és egyben nem válogatós, hanem ha kell elfogad akár olyan munkát is, amit kevésbé szeret, de átmenetinek megfelel), természetesen az én támogatásomat is 100 %-ban megkapja, segítek, ahogy csak tudok. De ha nem is akar dolgozni, akkor az már gáz... Ilyen pasival pl nem is jönnék össze, nem szeretnék senkit sem cipelni a hátamon, szeretném, ha együtt építgetnénk a közös életet.
2011. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2011. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

pénzéhes, buta és még azt hiszi hogy vicces is. Ezzel a rondaságát akarja kompenzálni, emellett hisztis is lehet.

A férfiak rémálma...

2011. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd valszeg neked is megváltozik a véleményed, ha annyi idős leszel, mint anyukád. Fiatalabb korban a lányok nagy részének a külső számít, és csak kevésnek a pénz, idősebb korra ez az arány megfordul.
2011. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 valaki a tömegből ***** válasza:

ma 15:54

Nekem sem a szépség sem a pénz nem adatott meg, szóval én még jó ideig fogok egyedül "moziba járni". Ami a képrdés tárgyát illeti szeritem a lányoknak igen is fontos a pénz, evolúciós szempontból a nőstény főemlősők a domináns hímet, választják, aki a fenmaradásukat tudja biztosítani.

2011. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem a pénz a fontos. Ez csak a retkes f.....ó plázabitcheknek fontos, de azok meg semmire nem jók csak arra....

A legfontosabb a hűség, és a tisztelet!

2011. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!