Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érezte már azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már azt hogy talán soha nem fog találkozni olyan Fiúval/lánnyal aki olyan tökéletes lenne mint a régi/ vagy az volt akihez nagyon közel került?

Figyelt kérdés

én részemről most tényleg ugy érzem hogy nem mert,

szép volt:tudom hogy a szépség szubjektív dolog de nekem az volt,nem volt egy toppmodell kinézetű de a mosolya a szeme... mindent felülmúlt

e mellett a belső tulajdonságai is olyanok voltak melyek közel álltak az általam elképzeltekhez.egyszóval olyan mintha hozzám tervezték volna

nem tudom hogy lesz-e még valaki akiben meglesznek e azok a külső,belső tulajdonságok egyszerre mint amik benne voltak.


2012. jan. 4. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Olyan már volt, aki azt mondta, hogy még egy ilyen kapcsolatom nem lesz, és még egy lány sem, aki elnézi nekem ennyire a hülyeségeimet.

Tévedett.

2012. jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen.


És? El kell engedni. Abban a kapcsolatomban én mondtam ki a szakítást, a leányzó azóta megtalálta a boldogságot (legalábbis kívülről így látom, de minek vagy milyen alapon kérdőjelezném meg?) egy másik srác oldalán.


Két lehetőséged van: vagy megpróbálod visszahódítani, vagy elengeded. És jó, ha van egy limit, pl. hogyha fél éven belül sem sikerül rendezni a kapcsolatotokat, akkor továbblépsz. Nem lehet az egész életet búskomoran, a régi után vágyakozva eltölteni. Szedd össze magadat!


25F

2012. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jaja.


Aztán eltelt egy év és mégis találtam valakit aki még jobb volt...:)


Ilyen az élet.

2012. jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van jobb.
2012. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinél van jobb, kivéve nálam.
2012. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
érezheted így, aztán később találkozol valakivel, aki sokkal jobb,mint az előző.én is így jártam
2012. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Solarian ***** válasza:
pont aktuális.
2012. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Solarian ***** válasza:
Szal lenne mit mesélnem.
2012. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
halljuk ha van időd
2012. jan. 4. 15:24
 10/12 Solarian ***** válasza:
Nyilvánosan ink haggyuk.
2012. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!