Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érezte már azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már azt hogy talán soha nem fog találkozni olyan Fiúval/lánnyal aki olyan tökéletes lenne mint a régi/ vagy az volt akihez nagyon közel került?

Figyelt kérdés

én részemről most tényleg ugy érzem hogy nem mert,

szép volt:tudom hogy a szépség szubjektív dolog de nekem az volt,nem volt egy toppmodell kinézetű de a mosolya a szeme... mindent felülmúlt

e mellett a belső tulajdonságai is olyanok voltak melyek közel álltak az általam elképzeltekhez.egyszóval olyan mintha hozzám tervezték volna

nem tudom hogy lesz-e még valaki akiben meglesznek e azok a külső,belső tulajdonságok egyszerre mint amik benne voltak.


2012. jan. 4. 08:07
1 2
 11/12 Solarian ***** válasza:
esetleg privát
2012. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én minden elszalasztott nőbe amikor kicsit nagyon bele voltam zúgva ezt éreztem. Aztán idővel elmúltak az érzelmek, és már talán nem is érdekelnek, ha újra látom őket, akkor sem hoznak már annyira lázba. Miért? Mert mindig jött időszakról idszakra egy újabb nő, aki még szebb, még aranyosabb volt, és mindig aki aktuálisan teteszik, az a best of. Ilyen a szerelem érzet az elmédben. Ami tény, ezerféle jó nő van, és mások, de egyik jobb mint a másik tényleg.
2012. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!