Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú akire igazok ezek? "aki megérdemli a szerelmedet. "

Figyelt kérdés

Aki meg se néz más lányt, mert te vagy az egyetlen akit ő lát. Én szerelmes vagyok a barátomba, ebben biztos vagyok, és eszemben sincs bármelyik fiúra úgy gondolni mint fiúra.. számomra már mindenki más csúnya és senkise annyira fiú mint az én barátom.

De úgylátszik a barátomnál ez nem így van. és az előző barátomnál is így volt, kimutatta, mennyire szeret, de akkor miért néznek meg más lányokat? miért mondják A SZEMEM ELŐTT hogy húdejólnézki? ezen kívül szeret/szeretett mindkettő de ezt akkor sem értem.. létezik ilyen fiú aki hogyha szerelmes nem néz meg más lányt? hogyha megnéz mást akkor már nem szerelmes?

15/L


2011. jún. 7. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Képzeld el. Szereztél egy Lamborghinit. Eszméletlenül szereted azt a kocsit, mert ugyanolyan Lamborghini buz1 vagy mint én. Neked a Gallardo az egyetlen (Az egy Lamborghini típus) kocsi, amibe szívesen beleülsz. Ugyanakkor, ha elmegy melletted egy Ferrari, azért arra mégse mondhatod hogy hű de randa, mert az én kocsim az egyetlen szép.

Hidd el, nem fog megcsalni meg ilyenek, szimplán fiú.

2011. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Látdzik,hogy még nagyon fiatalok vagytok...Az,hogy megnéz más lányokat természetes...az,hogy előtted bámulja meg,hogy azt észrevedd,vagy hogy mondja is hogy milyen jó nő szimplán gyerekes,éretlen viselkedés...nem azt jelenti,hogy nem szeret,csak még gyerek...ennyi.később majd odafigyel az ilyen dolgokra,hogy mivel bánt meg...
2011. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
első,ez jó hasonlat...2. voltam :)
2011. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szamóca.. ***** válasza:

amíg hűséges, áldd az eget.

semmi baj nincs azzal hogy megnéz mást.

2011. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jajj, ne várd már el, hogy csukott szemmel járjon az utcán.. Az veszélyes. Attól szerethet, mert megnéz más lányokat is. Azt meg miért tagadja le, hogy ha jól néz ki valaki?
2011. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megnéz más lányt, azt nem feltétlen jelenti azt, hogy nem szerelmes beléd. Az már inkább ha mást SZEBBnek tart. De viszont tényleg van olyan fiú, aki nem néz meg mást. Ez személyfüggő.
2011. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. A múltkor volt a TV-ben egy reklám, amiben bikinis csajok voltak. Ránézek és megszólal: "húúú.:D" Kissé rosszul esett, de tudom hogy szeret és csak viccelődött. Én meg visszavágtam neki az Old Spice-os reklámmal (tudjátok: "lányok, most nézzetek a pasitokra. Aztán rám..."). :D

Tudjuk,hogy szeretjük egymást és így viccelődünk. Ha komolyan gondolnánk, szerintem nem viccesen tennénk.

2011. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
abból látszik hogy szeret hogy lát egy csomó más lányt is mégse csal meg v iesmi
2011. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az előttem szóló mondta.
2011. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én párom nem néz meg más nőket a jelenlétemben. Legalábbis észrevehetően nem bámulja, az biztos. Olyat meg véletlenül sem tenne, hogy megjegyezze, milyen jól néznek ki.

Állítólag akkor sem, ha nem vagyok ott. Persze ezt nem tudhatom és nem is tilthatom meg neki, hogy egy feltűnően szép nőre ne nézzen rá.

2011. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!