Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom és fogalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom és fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve járunk, és most rájöttem, hogy megcsalt, az exével.

Az a legdöbbenetesebb az egészben, hogy én azt hittem, ha ez valaha megtörténik, sírva fogok zokogni az ágyamon, de most csak ülök, és próbálok ésszerű dolgokat kitalálni, hogy mit csináljak, és semmi nem jut eszembe, azon kívül, hogy arrébb raktam a vizsgámat, hogy ne bukjak meg rajta...

Mit csináljak? Van erre bocsánat? Egyáltalán miért nem érzek brutális keserűséget és fájdalmat?! Mi bajom van???

20L


2012. jan. 4. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem győzöm hangsúlyozni, h egy kapcsolat alapja a bizalom, sajnos ennek hiánya nem sok jót jósol.:/
2012. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Semmi bajod nincs. Felfogtad a helyzetet. Bár lehet, hogy most sokk, és később fog előjönni. Mondd meg a srácnak, hogy tudsz róla, felesleges magyarázkodni, nem haragszol, de ennek itt vége.
2012. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Igen kell bízni a másikban. De ha konkrétan tudnám 100%ra h megcsalt akkor bármennyire szeressem is elhagynám. Egyrészt már nem tudnék benne bízni, másrészt nem hinném el h szeret. Mert ha szeret akkor nem tesz olyat amivel megbánthat
2012. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha 1x megtette, megteszi máskor is. Főleg ha ennyire nem bír elszakadni az exétől. Próbáld meg elfelejteni, bár az nem lesz könnyű, és keress mást. Ha folytatod vele, csak rosszabb lesz.


25/F

2012. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

Az előzőek leírták az ideálokat, meg a nagy romantikus rizsát, én meg elmondom a realitást:


1. Ha biztos vagy benne, hogy ez csak egyszeri eset volt korábban, akkor becsüld a barátodban azt, hogy nem mondta el. Biztos furdalja őt is a lelkiismeret, de nem volt olyan önző, hogy ezt a terhet rád rakja.


2. Mégis hogy jöttél rá erre? Kutattál utána? Ebben az esetben legalább olyan sáros vagy, mint ő.

2012. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Már nem azért de engem is csaltak meg és sokkal rosszabb volt utólag megtudni. Ez nem irántad irányuló figyelmesség. Csak be van sz@rva h elhagyod meg h mit reagálsz és azért nem mondja el.

Egy kapcsolatnak az őszinteség is az alapja. A mostani párommal mindent megbeszélünk és ez így normális.

2012. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Macs1209 ***** válasza:
95%

Miért sáros az, aki rájön? Nem értem. Ha nő lennék, otthagynám a francba.

Amúgy pedig megcsalásra nincs bocsánat. Onnantól hogy összejöttetek (értem az első csóknál), onnantól más lányra nem nézünk. Főleg nem járunk vissza az exhez.

Csomagolj és hagyd ott. Ha már 1x exe visszaengedte,

legközelebb is megteszi...

2012. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Ahham, ok, mennek itt a nagy ömlengések, de a csajok nagy része megbocsát ám a hűtlen ("hejjespaseenak"). Mennyi ilyet láttam, te jó ég. Képmutatóak vagytok.
2012. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kezdeti nemzeti öntudat hasadás. :)
2012. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

megcsal,lapat...

legalabbis nalam...

nem erdekel sem a miertje,sem a hogyanja...

a tobbi parasztvakitas...

kutyabol soha nem lesz szalonna...

aki egyszer megtette es kovetkezmeny nelkul maradt a dolog,az maskor is megfogja...

2012. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!