Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés

Egy kollegámmal mondhatni erősen vonzódunk egymáshoz. Neki van párja, ő állítja, szerelmes belé /kb 2 éve vannak együtt/. Én megőrülök érte, azt hiszem, szeretem, próbálom visszafogni magam, de néha összekavarodunk. Ami azt jelenti, hogy ha a közelébe megyek és nincs veszély, hogy meglátnak, előfordul némi kölcsönös tapizás. Ő mindig borzasztó lelkifurdalást érez az ilyenek után, de aztán újra és újra megteszi. Nem tudom, mit csináljak, és lehet, hogy a válaszok sem fognak segíteni, mert próbálom megtartani a távolságot, de csak egy ideig megy. Már hónapok óta folyik ez a dolog és kíváncsi vagyok milyen esélyem van arra, hogy bármi változzon akármerre is. Ha valaki volt ilyen helyzetben, adjon tanácsot. Akik le akarnak lotyózni, azok akár meg is tarthatják a véleményüket, tudom, hogy a többség azt fogja tenni.

31/N


2012. jan. 4. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ne tedd...Gondolj bele,hogy ő a párjához megy haza,mellé bújik esténként az ágyba(helyetted!).Gondolj arra a szegény nőre,akinek olyan sz*r pasija van,aki más nőket fogdoz a munkahelyen!

Ilyen embert képzelsz el magadnak?Ugye nem?!

2012. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
érdekes... de ha érzel iránta valamit is akkor inkább tartsd távol magad tőle mert te sérülsz meg a legjobban, ha meg még sem és nem zavar, hogy párja van csak hajrá
2012. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért nemkeresel magadnak egy normális pasit?

1. Gondolj bele az ő párja mit fog érezni ha egyszer szexeltek a pasijával..

2. Ha ez egy ilyen pasi hogy van párja és más nőkkel kavar, akkor neked sem éri meg a fáradságot..

3. Se te sem ő egy kis empátiát sem érezhettek, annak tudatában hogy van egy társa a férfinak és ti meg tapizzátok egymást... Először akkor szakítson a nőjével, és aztán kavarjon másokkal

2012. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Székely bácsi a falu bíróságán, el akar válni a feleségétől.

Kérdezi a bíró:

- Mért akar elválni a feleségétől, Pista bácsi?

- Mert megcsalt a szomszéd gazdával.

- És maga, Pista bácsi, még sosem csalta meg a feleségét?

- Hát dehogynem.

- De hát akkor mért akar elválni, hiszen maga se jobb az asszonynál?

- Ejj, maga nem ért engem bíró úr! Ha én a csizmámmal belelépek a tehénszarba, csak lemosom, és ugyanolyan lesz, mint vót. De ha a tehén jön és beleszarik a csizmámba, hát azt a csizmát maga se venné többet fel!

2012. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem... Miből gondolod, hogy ha a pasi megcsalja a barátnőjét veled, majd esetleg netalán szakít is vele a kedvedért, veled ezt nem tenné meg? Ha 2 év után sikerült azt a nőt megunnia annyira, hogy téged taperoljon, akkor miért hiszed azt, hogy ez a te esetedben másként lenne? Én nem hiszem, hogy akármilyen szerelem mellett meg tudnék bízni egy ilyen férfiban annyira, hogy bármi komolyat tudjak vele kezdeni... :/
2012. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Solarian ***** válasza:
0%
Esetleg ha 13 lennél megérteném hogy itt vársz válaszokat. De így...
2012. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14:45-ös:

Az ő párja remélem semmit nem fog érezni, mert remélhetőleg nem tudja meg ezt a dolgot.

Ő érez empátiát, csak nem tudja magát visszafogni, én meg a saját érzéseimmel jobban el vagyok foglalva, mint hogy a barátnője érzéseivel törődhessek /amik nincsenek, mert nem tud semmit/. Mondom: szeretem, és nagyon szenvedek ebben a helyzetben.


15:18-as

Nem akarom, hogy szakítson a barátnőjével.

Biztos, hogy tényleg szereti, és mellette boldogabb, mint mellettem lenne.


15:22-es

Ha nem válaszolsz, akkor NE VÁLASZOLJ. Egyszerűen senkivel nem beszélhetek erről, mert végképp nem akarom, hogy kiderüljön. Azért írtam ki. És a külső szemlélő máshogy látja a dolgot, mint én a lila ködben.

Továbbra is kíváncsi vagyok mások véleményére, mert biztos, hogy én nem látok tisztán.

2012. jan. 4. 15:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól írtad! Biztos, hogy Te nem látsz tisztán!


És, ahogy már előttem is írták ugyanezt fogja csinálni veled is, amint rád unt. Nagy dolog a szerelem, ha közben mással kefél az ember.


Komolyan...ilyenkor elgondolkodok, hogy a nők hogy képesek azt képzelni magukról, hogy sokkal okosabbak a férfiaknál, ha ilyen esetben a logika teljesen értelmét veszti és az a bizonyos rózsaszín felhő áll a világosság útjába.

És ezt nem rossz indulatból mondom, csak ezt tapasztalom egyfolytában, na mindegy...


Szóval reálisan gondolva a dolgot:

1:Párkapcsolata van és mégis téged taperol.

2.Ráadásul szerelmes a párjába.


Ebből csak annyi következtetést tudok levonni, hogy nem megbízható és ha szerelmesen ezt meg tudja tenni, akkor később még mi várható, de most komolyan?!!!


Innen kiindulva azt tanácsolom, hogy légy észnél, hogy jobb, ha kiábrándulsz belőle minél hamarabb! Persze az már a saját döntésed, hogy szexel-e vele, mert szerintem a párjának már úgyis mindegy, hisz az még rosszabb, ha nem is tud róla.


Szóval szerintem nyugodtan kipróbálhatod, hogy milyen vele együtt "úgy" és egyébként általánosságban, aztán vélekedj róla, hogy mennyire szereted. Élj vele együtt, stb, de hogy megbízhatsz-e egy ilyen emberben, azt erősen kétlem, hisz csak reálisan kell látni a dolgokat.


Én a helyedben tuti, hogy többé nem is beszélnék vele, hisz mire képes a "szerelmével"!


De ezt döntse el mindenki saját maga, hogy kockáztat-e vagy inkább a biztosabb utat választja.

Viszont, ha mégis összejönnétek és később minden este azon sírsz majd, hogy vajon aznap épp kit taperolt, akkor gondolj majd bele, hogy itt rákérdeztél mások véleményére és akkor azt tanácsolták, hogy hagyd.


Remélem a helyes utat választod és nem esel bele a saját magad által készített csapdádba!


24/F

2012. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!