Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek mi lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek mi lesz a vége? Tanácsok? , mert tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban és nekem nagyon tetszik.A többi fiú "össze akar vele hozni".Többször is oda akarták hívni hozzám, el is indult, de nem mert odajönni.Nem árulták el hogy most tényleg tetszek e neki, de van egy másik lány aki nyomul rá és azt mondta "a fiú" hogy nagyon nem jön be neki ő.Szerintem ha nem tetszenék neki nem akarnának vele összehozni..Ezért lennék kíváncsi a véleményetekre, hogy ti mit gondoltok!?.Ma többször is rossz kedvem volt mert nem történt semmi, pedig nagyon helyes a srác.Már szinte az összes fiú tud erről.Lehet ennek jó vége is?Ő is kedvelne, de én nem érezném ezt?!...
2011. okt. 4. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem velük beszéled meg? Lol...
2011. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán te menj oda hozzá, mert ő nem fog odajönni az 100%.
2011. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az Barbi? :)
2011. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok Ön nyert!

Ez volt a SZÁZMILLIOMODIK "nem mer odamenni" kérdés.

Nyereménye: ODAMEHET, INGYEN ÉS TELJES ELLÁTÁSSAL.

figyelem: a visszautat nem fizetjük, maradjon is ott.

2011. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!