Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy ennek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy ennek nem lenne jó vége?

Figyelt kérdés

Facebook-on bejelölt egy srác aki ebben a városban lakik ahol én,majd a napokban rám írt,hogy "bejössz nekem,találkozunk?:)" Én visszautasítottam. Aztán újra próbálkozik.. Összejött egy csajjal,azt hiszem a volt csajával,közben engem akar megfűzni,hogy nagyon tetszek neki,és találkozzak vele mert élőben megakar ismerni.Egyik pillanatban,hogy azt mondja,hogy olyan barátot akar megismerni mint amilyen én vagyok,másik pillanatban meg,hogy bejövök neki.Mint kiderült a srác füvezik,meg mit tudjam én milyen gengszterekkel szokott kötekedni most,hogy Hollandiában van..(Ő mondta)Miután utána jártam egy két dolognak,kiderült van egy közös ismerősünk aki jó barátja,de az mégis normális,nem olyanmint ő. De nekem a srác a képekről ezek után ilyen

tök veszélyes alaknak tűnik. Nagyon azt érzem,hogyha én találkoznék vele,abból jó nem sülne ki..

Jól gondolom?


2011. dec. 27. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt mi honnan a francóbl tudhatnánk...

Lehet, hogy csak a szája járt a srácnak, keménynek próbált látszani...

De ha van nője akkor alapból felejtsd el...


Ha ilyen alvilági fickó, abból jó nem sül ki, az biztos.



21F

2011. dec. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én abban a pillanatban, ahogy mondta, hogy füvezik, töröltem, és tiltottam volna... de te tudod. Ha bajba akarsz kerülni, a legjobb úton haladsz...
2011. dec. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt a füvezés, másrészt meg csaja van, mit akar tőled? Jobb, ha hanyagolod, elég gáz a pasi.
2011. dec. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak neked írt ilyet.Több csajnak is és amelyik adja magát azon végig megy..Néha olyan naívak vagytok,bedőltök pár sornak amit elküld lehet vagy 10-20 csajnak és ha abból csak vagy párat meghúzhat már jól is járt.:)
2011. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!