Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van sok csaj oda értem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok csaj oda értem?

Figyelt kérdés

Mivel vasalom a hajam sztem azért,de ha levágatnám sztem 1se mászna rám :// mert csak a hajam miatt kellek nekik ://

17/f


2012. jan. 4. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
értem meg sok fiú van odáig, pedig nem vasalom a hajam. komolyan ennyire unatkozol?
2012. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedig igazad lehet kérdező srác.


Nekem totál rövid, majndm kopasz és nem vonzódnak úgy hozzám, míg egy hajas sráchoz egyből mennek, meg persze az öltözék is sokat számít, márkás cuccok stb.


Jó lennne már, ha végre isméta rövid, majdnem kopasz haj lenne a menő és ez is bejönne a lányoknak.

2012. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja,elegem van abból hogy csak a haj miatt van ez,nem az embert szeretik hanem az "emosokat" csakhogy én nem vagyok emos,csak vasalom a hajam ://
2012. jan. 4. 15:55
 4/8 Solarian ***** válasza:

Ez f@szság.

Csigákba göndörödik a hajam, nem vasalom, mégis népszerű vagyok.

2012. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet,hogy jobban áll a vasalt haj,mint a Bodri-frizura
2012. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem inkább kopasz,vagy pár mm-s haj,mint a vasalt,de hát ízlések és pofonok
2012. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valszeg kitűnsz az átlagból. Vagy csak kur va sok csaj közt mozogsz és ezért tűnik soknak azok száma akiknek bejössz.
2012. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem,azért kössz :D
2012. jan. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!