Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság volt?

Figyelt kérdés
utaztam villamoson ültem és volt 2 csak akiket látásból ismerek mert a sulimba jártak haverjaim beszéltek már velük meg a csajok is ismertek látásból,előttem volt egy hely oda jöttek leült az egyik csaj a másik állt mellettem nekem ő nagyon tetszik de direkt nem adtam át a helyem sőt rájuk se köszöntem rohadt ideges lettem és feléjük se néztem hallgattam a zenémet tovább,nekem ez a csaj tetszett de mivel egy nagy .......... így nem tetem felé lépést utána láttam a csajt és azt láttam rajta hogy ideges , másnap láttam megint ezt a csajt észre vetem direkt nem néztem rá ő is észre vett egyszer csak oda nézek és azt látom maga elő mosolyog nem rám csak mosolygott
2012. jan. 1. 22:19
 1/6 anonim válasza:
Az hogy nem köszöntél, ill. rájuk se néztél? Ha nem vagytok egyébként köszönőviszonyban , akkor nem. Amúgy meg ők is rád köszöntek volna, ha nagyon zavarja őket..szerintem. Ha akkor nem köszönsz vissza, na az bunkóság :D Bár ha füles volt a füledben, akkor ráfoghatod arra, hogy ne hallottad, de ez már más szitu :)
2012. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismered a mondatvégi írásjeleket? És a vesszőt esetleg?
2012. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy az, én buszon időseknek sem adom át a helyem, még ha megkérnek akkor sem!
2012. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csak azoknak adom meg a tisztelgési formákat, akiket tisztelek, akiket nem, azokat semmibe veszem!
2012. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Solarian ***** válasza:
Nem volt bunkóság. Ha úgy nézzük tulajdonképp normál emberi viselkedés volt. VISZONT biztos nem nőttél a szemében attól ahogy viselkedtél. Akárhogyan is de a csajok szeretik ha lovagiasan viselkednek velük.
2012. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aztaqurva! Ti értettétek azt ami ide le van írva?
2014. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!