Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előttem flörtöl a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előttem flörtöl a barátnőm. Miért? (elsősorban hosszútávú kapcsolatosok válasza érdekelne)

Figyelt kérdés

3 éve járunk. Most szilveszterkor egyik barátommal flörtöltek számomra látványos módon.

Barátnőm szerint ez csak játék, és nincs semmi mögötte, amit el is hiszek, ez engem akkor is zavar.

Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ez miért gáz, de nem érti egyszerűen. Korábban erre nem volt példa.


2012. jan. 4. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ember addig nem érti meg, amíg magyaráznak neki. Mondd meg, hogy flörtöljön nyugodtan, de utána nem muszáj találkoznotok.
2012. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy ő is mondta,játék.Szeret veled és másokkal játszani.
2012. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na de előttem?? Nekem ez a gondom.
2012. jan. 4. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha mögötted csinálná? Ne csinálja senki előtt, max, ha beleegyezel.
2012. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!