Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fáj az első szex-nél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fáj az első szex-nél amikor a szűzhártya átszakad?

Figyelt kérdés
Szokott vérezni??nagyon fáj??Mikor múlik el a fájdalom??a férfi mit érez??
2012. jan. 4. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Én sikerélményt éreztem, mikor barátnőm szűzhártyáját átszakítottam. Beletöröltem a farkamat, és mentem a másik csajomhoz.Arra gondoltam, milyen jól fogok ma aludni...
2012. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem speciel nem fájt,csak egy picit kellemetlen volt,de az sem tartott sokáig,mert utána az isteni érzés felülmúlta,és nem vérzett

van,akinek vérzik,de az sem nagyon,jó ha azért van nálad betét,a férfi valószínűleg orgazmikus élményben részesül a szűk punciban

2012. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez érdekes.a... csjodba törölted???
2012. jan. 4. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit.Nem fájt.Ellenben ha a párodnak nagy a f*rka és nem vagy nedves és hirtelen beléd tolja,na az tud fájni akkor is ha nem vagy már szűz.
2012. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hagyd kérdező-

az első válaszoló szeret szorakozni a lányokkal..majd egyszer megjárja.


válaszodra válaszolva:van akinek fáj van akinek eggyáltalán nem.és van akinek vérzik de vannak akinek nem ezért is nincss két egyforma ember a földön...a férfi egy kis szoritó érzést érez de utánna már egyre jobb,de ehez olyan partner is kell aki ovatos.

2012. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat!!! pucci köcce
2012. jan. 4. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:

de ha valami vérzik akkor hog lehet utána isteni érzés?

nem értem

14l

2012. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szúró fájdalom volt, de csak egy picit, mert egy tapasztalt pasi vette el, aki tudta, hogy hogyan kell bánni egy nővel és előtte rendesen felizgatott, hogy utána ne fájjon majd. Sokkal rosszabbra számítottam én is, de nem kell félni tőle. A vérzés pedig nem olyan, hogy azonnal ömlik belőled a vér és spriccel világnak. Nekem nem is rögtön vérzett, hanem rá pár órára,de akkor is csak halvány piros kis valami volt, mint mikor folyásod van, csak ez nem fehér, hanem halványpiros, elég hozzá egy tisztasági betét, az simán felfogja utána. Hogy a férfi mit érez, nem tudom, az én akkori pasim nagyon élvezte. 32N
2012. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem nem vérzett.nem fájt.semmikor nem múlt el a fájdalom,mivel nem fájt;)

és kur*a jó vooolt:$

2012. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!