Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1. Nehezen szakad át a szűzhár...

1. Nehezen szakad át a szűzhártya? 2. Fáj az első szex? 3. A szexet a lányok is élvezik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:

1.Változó!Van akinek vastagabb van akinek vékonyabb

2.Az első állítólag 1 kicsit

3,mármint az elsőt?Azt nem biztos hogy annyira élveznék,mint a 2.at

2011. júl. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
neked meg ki engedte meg hogy kérdést tegyél fel?...
2011. júl. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

hohó egyszerre csak egy kérdést!

am meg igen igen igen : D és 18 éve alatt mindegyik tilos!

2011. júl. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat... :P
2011. júl. 19. 01:53
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem miközben elélvezik sír ilyenkor gyakran kell ütögetni a tarkóját így kellemesebb lesz neki,alkalom adtán felvehetsz 1 sárkánymaszkot és jól fejeld meg biztos imádni fogja!
2011. júl. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1:egyén függő,én nem vettem észre amikor átszakadt és ezért azt se tudom hogyan szakadt át(sportolástól,szextől vagy a tampontól)

2:mivel nem éreztem h. elszakadt ezért nem is fájt,de elötte hettekkel már elkeztük az újjazást és szex elött jól fel voltam izgulva

3:Igen többnyire a élvezik a lányok a szexet,de ehhez ügyes pasi is kell, bár én hasfjós vagyok, szóval van h. fáj,ilyenkor helyezkedni kell vagy nem szabad engedni h. tövig nyumja a fiú,végső estebnem csak én csináloma fiúnak ilyenkor ő meg csak orálisan elégít ki.

26/l

2011. júl. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dottorre ***** válasza:

1.: Nem

2.: Egyénfüggő, van akinek fáj, van akinek nem, ez igazából akkor derül ki, ha megtörténik az aktus

3.: A szexet főleg a lányok élvezik. Az 1. sexet nem feltétlenül de utána már egyre jobban. Azt szoktam mondani, hogy a pasik inkább a "szellemi" részét élvezik, a nők pedig a fizikait szex közben. Persze az orgazmusért meg kell kűzdeni minden nőnek.

2011. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEMNEMIGEN
2011. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem először fájt, annyira, hogy sírtam és abbahagytuk, utána olvastam, hogy ujjal tágítgatni kell és legközelebb sok síkosítót használtunk és akkor semmit sem éreztem, bár vérzett picit. Nem élveztem az elsőt, de pár óra múlva már igen:)
2011. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 4. választ tanítani kellene :D
2011. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!