Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok, akik megvetik, hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ájron kérdése:

Azok, akik megvetik, hülyének és szolgának nézik a nőket, éreznek szerelmet, vagy csak birtoklási vágyat?

Figyelt kérdés
Sok férfi van aki lenézi a nőket mondván a hogy a férfiak jobbak, és hogy a nők buták. Ezek az emberek hogy képesek szerelmet érezni? (Már ha képesek egyáltalán?)
2012. jan. 4. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megismernek egy értelmiségi nőt, aki ha akarja a földig alázza őket.
2012. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak birtoklási vágy és féltékenység van bennük, de kell nő, mert különben a többiek lenéznék, így a nőnek szerelmet hazudnak, az a szerencsétlen meg elhiszi és a szívét-lelkét kiteszi.

De ez fordítva is szokott ám lenni.

2012. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az elsőnél a pont. Csak addig gondolják ezt amíg egyszer rá nem fáznak egy okos nővel, akinek még a lába nyomát is megcsókolnák! Ezt hidd el! :)
2012. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is találkoztam amúgy ilyen faszival :DD Azt hitte okos, most viccen kívül, el volt szállva magától. Megpróbálta velem is eljátszani, hogy a nők hülyék, ő pedig mennyire észlény..a vége az lett, hogy belegabalyodott egy összetett mondatba, azóta nem beszél velem :DDD Mi még mindig röhögjük, de azóta nem hallott tőle senki ilyen jellegű megnyilvánulást :DD
2012. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem képesek mert csak magukat szeretik.
2012. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem volt olyan barátnőm aki iránt nem éreztem szerelmet, csak vonzalmat. Elég buta volt, alapvető műveltségnek még csak nyomát sem tükrözte, de elfogadtam olyannak, nem b@szogattam érte. Valószínüleg ezért sem voltam belé szerelmes.


23/F

2012. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ők nem szeretnek. Nem mindenki ismer minden érzelmet.
2012. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!