Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek illene hozzám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illene hozzám? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Szerintetek illen hozzám egy olyan fiú aki sokszor jár el bulizni(white angel,bed beach) és pedig még egyszer sem voltam ezeken a helyeken,mert nem engednek el a szüleim..(meg mondjuk nem is vágyom a sok drogos közéé)...Szerintetek gáz,hogy még nem voltam dokkba ,dokkolóba,bedbe,whiteba?????
2012. jan. 4. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, sőt szerintem még sokkal jobb is így (de ez csak magánvélemény).

16/F

2012. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy 17 vagyok
2012. jan. 4. 20:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem sztem sokan lenéznek emiatt,mert hívnak de én nem mehetek/megyek .
2012. jan. 4. 20:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha a fiút megismerném és hívna őis bulizni és én nem mennék akkor szerintem lenézne ..mert neki ez alap
2012. jan. 4. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én biztosan nem járnék egy bulizós sráccal. Partiarcok kíméljenek!

A kérdésre válaszolva: Ezt csak te tudhatod.

2012. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ha nem szeretsz ilyen bulikra járni akkor semmiképp ne járj, azért meg főleg ne mert a srác kér rá és csalódna benned ha nem mennél. Akkor már rég rossz ha nem olyannak szeret amilyen vagy.
2012. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van :)
2012. jan. 4. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
nem gáz, hogy nem jársz ilyen helyekre, de az biztos, hogy sok jó nem sülne ki a kettőtök kapcsolatából.
2012. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!