Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hozzám kb. milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hozzám kb. milyen lány illene?

Figyelt kérdés

Kb. 180 cm vagyok (valamivel több), aránylag jóképű, csak sajnos rosszul oszlik el rajtam a 85 kiló. Nem vagyok az a kifelyezett sportalkat, sajnos általánosban sok nyílvános megalázást végzett rajtam a tesitanár és emiatt egy ideig undorodtam a sporttól. Most megpróbálom összeszedni magam.

Belsőleg nem sok rossz mondható rám. Talán kicsit túl intoreláns vagyok az alkohollal (egy kortyot nem iszok szilveszter óta) és a dohányzással. Kapcsolatom eddig nem volt.

Meg kissé csóró vagyok, diákhitelből tartom fenn magam. :(


20/F


2011. márc. 31. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ugye ezt nem gondolod komolyan?:)


Mert ha most itt leírjuk,hogy szerintünk milyen lány illene Hozzád,akkor Te rohannál,és addig keresgélnél,amíg találsz valakit,akire illik a leírás?:)


Itt minden a Te igényeiden múlik...nehogy már mi mondjuk meg,hogy ki tessen Neked.:)

2011. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindent lehet, csak akarni kell
2011. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszadóval egyetértek. Ez nem úgy működik h beírod az adataidat aztán a gép kidob egy leírást a nagy Ő-ről. Lehet az a lány aki beléd fog szeretni nem illik a képbe, és akkor mi lesz? Dobod, csak azért mert senki nem válaszolta azt h az a lány lesz jó neked?

Ne izgulj magadon! Legyél vidám, optimista. Hidd el a lányoknak néha többet számít egy fiú hozzáállása az élethez és magához mint a külalakja.

L/24

2011. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 modian ***** válasza:

Na ez már dúrva!!!!!!!


Figyu, én is 20/F vagyok. Egy nő volt csak az életemben, 4 évig jártunk, el is jegyeztem, de két hete itt hagyott, eldobott, mint... Na, mind1. DE hiszek magamban, és bízakodok. 176 magas vagyok és 68 kg.


Erre Te, aki 180 magas vagy és 85 kg sunnyogsz, hogy mondjuk meg, milyn lány illene hozzád???

Én vágom, hogy a kettő nem függ közvetlen egymástól, ne értse félre senki, de ha én ekkora lennék, nem bírnék magammal, de konkrétan ám.


Szerintem a legjobb az lenne, ha sportolnál valamit. Én kondizni járok, valami módját Te is megtalálhatnád ám ennek. 2-3 hónap alatt már egész máshogy éreznéd magad a saját bőrödben, nekem 1 hónap is rengeteget jelentett.

Nekem 6000 havonta, de azért mert komolyan csinálom. Neked elég lenne heti 3 edzés is, nálunk 4500-ért már kapnék 3 hónapos bérletet a suliban, csak oda nem akkor megyek, amikor akarok, meg ha óra van, akkor át kell adnom a helyem.


Ha diákhitelen élsz, akkor gondolom koleszos vagy. A legtöbb kollégiumnak van konditerme, járj utána és hajrá. A legtöbb kondizó rendes, segítenek, hidd el.


Ha ezt az ötletet végképp elveted, akkor legvégső esetben marad a fekvőtámasz otthon szélesen és szűken, a hasprés otthon, valamint a futás. Ha van olyan erős valamid, amire felhúzhatod magad, akkor húzódzkodhatsz, meg tolódzkodás sem ártana. Ezen géphez nem kötött gyakorlatok, bárhol lehet csinálni, csak akarni kell.

Étrendre kicsit figyeljj jobban, több fehérje, kevesebb szénhidrát. A tésztákat lehetőleg váltsa le a rizs, chips-et, nasit elfelejteni, cigit is, pia nagyon ritkán mértékkel.


Más ötletem most nincs sajnos, de agyalok a kedvedért. Tudod, ha más életmódod lenne, akkor te is más lennél, ép testben ép lélek. Ha csak fekvőt meg hasprést csinálsz, az is elég jó már, csak csináldd. Érezni fogod egy idő után. Az izomláz szükséges rossznak vedd, elmúlik idővel, de jó jel, mert mutatja, hogy nem volt felesleges, amit csináltál előző nap, edzetted magad, csak hirtelen jött.


Ha Szegeden vagy, akkor írj privát üzit.

2011. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 koltt ***** válasza:
Tegnap láttam egy csajt... olyan arca volt mint akit fejenb@sztak egy szeges buzogánnyal, utána meg rászartak, de rohadt jó segge volt, na az illik hozzád kb.
2011. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!