Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tinik! Lenne pár kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik! Lenne pár kérdésem hozzátok! Ti már az igazit keresitek? Stb.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tinikhez (13-16 év) lenne pár kérdésem!


1. Ti már az igazit keresitek? Szerelemre vágytok?

2. Volt már kapcsolatotok?

3. Hány személy tetszik nektek most, akit el tudnátok képzelni magatok mellett?

4. Amikor van egy fiú/lány, akivel szeretnétek járni, akkor hosszú vagy rövidebb kapcsolatra vágytok?

5. Hogy tervezitek: több, vagy egy-két személlyel szeretnétek járni tinikorotokban (és amúgy is)?

6. Fontos, hogy ugyanolyan, vagy legalább hasonló jellemű legyen a párotok?

7. Ha egy idegen, nagyon szép lány/helyes fiú csak úgy megcsókolna titeket, akkor hogyan reagálnátok?

8. Külsőt, vagy belsőt nézitek jobban párválasztáskor?

9. Volt már úgy, hogy egy olyan személyről álmodoztatok, aki egy bunkó/ri-banc/seggarc, de nagyon jól néz ki?

10. Tetszett nektek már olyan személy, aki nem volt kifejezetten szép/helyes?

11. Nézitek a másik zenei ízlését, vagy az nem számít?

12. Járnátok olyannal, aki néha iszik?

13. Járnátok olyannal, aki néha cigizik?

14. Merészebb, vagy félénkebb természetűek jönnek be általában?

15. Fontos nektek a másik tanulmányi eredménye?

16. Sokat szoktál a haverjaiddal/barátnőiddel a csajokról/pasikról beszélgetni? (ez milyen helyes, az mennyire jó csaj, stb...)

17. Volt már úgy, hogy megtetszett egy személy, akit nem is ismertél, csak sokat hallottál róla?

18. Számít nektek az, hogy a haverjaid/tesóid mit gondolnak arról, aki tetszik neked?

19. Jófiú/rosszfiú? Jókislány/rosszkislány? (tudom, hogy ez hülyeség, de általánosságban kérdezem)

20. Van ideálod? Külsőben/belsőben. Mennyire számít, hogy a kiszemelt személy egyezzen az ideáloddal?



Kicsit sok kérdés lett...

Nagyon köszi a válaszokat! Lehet tömör, de akár jobban kifejtett válasz is!

Kort+nemet (de legalább nemet)


2012. jan. 4. 20:55
1 2
 1/18 anonim válasza:

1.Igen.

2.Nem,de nagyon úgy néz ki,hogy most lesz *.*

3.Egy.

4.Inkább hosszú.

5.Ezt még nem tudom...

6.Nem annyira.

7.Meglepődnék és szerintem meg sem tudnék szólalni pár percig.

8.Inkább a külsőt,utána a belsőt.

9.Igen.

10.Nem.

11.Nem.

12.Igen,de csak akkor,ha nem az a hétvégi program,hogy s*ggre issza magát valahol,aztán józanodik.

13.Igen.

14.Merészebb.

15.Hááát...igen.

16.Igen.

17.Igen.

18.Kicsit,de nem az Ő véleményük a fő szempont.

19.Inkább rosszfiú ;)

20.Nincs,de legyen helyes,ennyi a kikötés.



14 éves lány

2012. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

1. Igen. Nincs szükségem másra, nem akarom "kiélni/kibulizni magam".

2. 2 volt. Az első, akivel elvesztettem a szüzességem, megcsalt és elhagyott, csalódtam. A mostani, akivel egy éve együtt vagyunk, boldog kapcsolat.

3. 1. Az, akivel együtt vagyok.

4. Hosszú. Nem szeretem "tartóstej" kapcsolatokat. Szerintem gáz.

5. Ez a kettő elég volt, nem kell több, csak maradjak azzal, akivel most vagyok.

6. Az a legjobb, ha vegyes, mert ki is egészítjük egymást, új dolgokat, új gondolkodásmódokat ismerünk meg egymás által.

7. Kapcsolatban: Felpofoznám Szingliként: Kérdőre vonnám és a válasza után döntenék a "sorsa" felől, ha kapcsolatot akarna, ha nem, csak úgy lesmárolt, akkor felpofoznám.

8. Míg nem ismerem, addig a külsőt, utána a belsőt. Kifejtem. Lehet tőlem vki akármilyen helyes, hha büdös bunkó, akkor fel is út-le is út, de ha valaki nem tetszik, lehet kedves, jófej, akkor is csak egy barátként tudok rá nézni.

9. Csak szex terén.

10. Igen, de ezt csak utólag láttam be. Azért "tetszett", mert foglalkozott velem.

11. Nem számít. Ő megszokja az én zenéimet, én meg az övéit.

12. Igen. A barátom is iszik néha. Én csak akkor iszom, ha kettesben vagyok vele.

13. igen. A barátom is cigizik, de már javában folytatom rajta a leszoktatást.

14. Merészebb.

15. Nem feltétlen, de azért ne legyen segghülye. Jobban szeretem, ha okosabb nálam.

16. Nemigazán, megtartom magamnak a véleményem, csak akkor beszélek a férfiakat illető véleményemről, ha konkrétan megkérdezi valaki.

17. Külsőre igen, de belsőre ismernem kell, vagy legalább néhányszor beszélni vele.

18. Nem. Nekem "kell" vele lennem, és ebbe nincs senkinek beleszólása. (Mondjuk az első barátomnál sokat mondták, hogy ilyen csalfa, meg ilyenek, de sajnos nem hittem el.)

19. Társaságban arany középút, romantikában jófiú, az ágyban rosszfiú.

20. Igazán pontos ideálom nincs. Nincs ilyen "szőke herceg szindrómám". Ezért inkább a legfontosabb dolgoknak (őszinteség, "őrültség", odaadás, tisztelet, hűség) kell megfelelnie.

15/L

2012. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1.Nem

2.Igen

3.2

4.hosszú

5.csak eggyel

6.igen, fontos

7. nem hiszem , hogy jól fogadnám

8. belsőt nézem

9. igen,voplt rá példa de ettől függetlenül nem jöttem volna össze vele

10.igen és ahogy megszerettem úgy láttam egyre helyesebbnek

11.jó ha egyezik,de ha nem attól még ugyanúgy érdekel a másik személy

12.Igen,de tényleg néha legyen

13.igen mert sajnos én is dohányzok

14.félénkebb

15.egy közepes szintet érjen el.

16.ha nagyon oda vagyok valakiért akkor úgymond kibeszélem

17.igen

18.nem, ha szeretem/tetszik akkor senki sem beszélhet le róla

19.Jófiú

20.Nincs ideálom, magasabb legyen nálam. A kék szemet szeretem de igazából mindcegy a külső egy minimális vonzalom legyen meg.

16L

2012. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Ti már az igazit keresitek? Szerelemre vágytok?

-Igen

2. Volt már kapcsolatotok?

-Nem

3. Hány személy tetszik nektek most, akit el tudnátok képzelni magatok mellett?

-2

4. Amikor van egy fiú/lány, akivel szeretnétek járni, akkor hosszú vagy rövidebb kapcsolatra vágytok?

-Hosszú

5. Hogy tervezitek: több, vagy egy-két személlyel szeretnétek járni tinikorotokban (és amúgy is)?

-1-2 személlyel

6. Fontos, hogy ugyanolyan, vagy legalább hasonló jellemű legyen a párotok?

-hasonló jellemű legyen

7. Ha egy idegen, nagyon szép lány/helyes fiú csak úgy megcsókolna titeket, akkor hogyan reagálnátok?

-Nem tudom, de nem hiszem hogy pozitívan

8. Külsőt, vagy belsőt nézitek jobban párválasztáskor?

-Mindkettőt, de inkább a belsőt

9. Volt már úgy, hogy egy olyan személyről álmodoztatok, aki egy bunkó/ri-banc/seggarc, de nagyon jól néz ki?

-Soha

10. Tetszett nektek már olyan személy, aki nem volt kifejezetten szép/helyes?

-Igen

11. Nézitek a másik zenei ízlését, vagy az nem számít?

-Kis mértékben számít

12. Járnátok olyannal, aki néha iszik?

-Nem hiszem

13. Járnátok olyannal, aki néha cigizik?

-Lehet

14. Merészebb, vagy félénkebb természetűek jönnek be általában?

-A kettő között

15. Fontos nektek a másik tanulmányi eredménye?

-Fontos

16. Sokat szoktál a haverjaiddal/barátnőiddel a csajokról/pasikról beszélgetni? (ez milyen helyes, az mennyire jó csaj, stb...)

-Elég sokat

17. Volt már úgy, hogy megtetszett egy személy, akit nem is ismertél, csak sokat hallottál róla?

-Nem hiszem

18. Számít nektek az, hogy a haverjaid/tesóid mit gondolnak arról, aki tetszik neked?

-Valamennyire igen

19. Jófiú/rosszfiú? Jókislány/rosszkislány? (tudom, hogy ez hülyeség, de általánosságban kérdezem)

-Jófiú

20. Van ideálod? Külsőben/belsőben. Mennyire számít, hogy a kiszemelt személy egyezzen az ideáloddal?

-Van, és örülök ha egyezik, de vannak kivételek


14 éves lány voltam.

2012. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

1.) hát... nem, mert előbb tapasztalni akarok, ez még csak 'gyerek szerelem' lehet, nem követem el azt a hibát, amit a szüleim: 18 évesen összeházasodtak, és most meg már elváltak.

2.) igen

3.) 1

4.) hosszú...

5.) nem sokkal, de valamennyivel igen.

6.) igen

7.) valszeg zavartan néznék,esetleg felpofoznám. Nem hagynám.

8.) belső

9.) igen...

10.) igen.

11.) zenész vagyok, jó, ha legalább kb ugyanazt szeretjük. De nem zavar, ha nem.

12.) talán

13.) NEM

14.) egyik sem, illetve mindkettő 50-50%

15.) nem, inkább az intelligenciája. Nem félévi alapján mondom meg, hogy járok-e vele, de a kapcsolatban magában fontosnak tartom, hogy fel tudjak nézni a srácra, legyen okosabb/műveltebb

16.) igen

17.) nem

18.) nem. (tesóm nincs) A barátnő azzal jár, akivel akar, én is azzal, akivel meg én akarok. Nem kell mindenben majmolni a másikat.

19.) ne akarjon a szüleivel szembemenni, amúgy akármelyik

20.) Zenész, kedves, okos, aranyos, gyerekbarát, középhosszú göndör haj, kék/zöld szemek, fehér ló, tud héberül. De asszem, bilibe lóg a kezem :P Egyáltalán nem számít, még sosem volt olyan párom, aki ezek közül 4gyel rendelkezett volna :D

2012. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a bilis voltam, lemaradt, hogy (majdnem) 17L
2012. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

1:Nem kerestem de megtaláltam,persze ez még ilyenkor koránt sem biztos.

2:Volt.

3:1

4:Elkezdem és majd meglátjuk.

5:Úgy tervezem hogy több,de ha a mostani tartós lesz akkor 1.

6:Igen.

7:Teló számot mindenképp elkérném.

8:A külső ami megfog,a belső ami megtart.

9:Nem.

10:Ja,szeretem az érdekes arcszerkezetet,ami viszont nem mindig előnyös.

11:Hát ha Fluort hallgat akkor biztos repül.

12:Ha nem viszi túlzásba.

13:Ha a jelenlétemben nem,akkor igen.

14:Aranyközépút.

15:Nem.

16:Néha.

17:Nem.

18:Nem.

19:Rossz kislány.

20:Nincs.

15/F

2012. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1. igen

2. igen

3. 1

4. hosszabb

5. egy

6. alap

7. te normális vagy?

8. mindkettőt , aranyközépút , főleg a belső , de ne nézzen ki úgy mintha az aluljáróból kelt volna fel

9. nem

10. igen

11. igen

12. igen --- de csak ha NÉHA

13. igen --- de csak ha NÉHA

14. ez számomra mind1

15. ameddig nem bukik meg addig ok ,hát akkor mondjuk igen

16. nem

17. igen

18. nem

19. én jófiú vagyok , de nembánom azt sem ha rosszkislány a párom

20. igen van , külső , számít


és 16/fiú

2012. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a te normális vagy ,azt nem neked szántam nehogy félreértsd :D hanem annak aki csak úgy megcsókolna (de csak ha idegen)
2012. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1. igen. igen (:

2.igen (ami jelenleg is tart és nagyon szeretem (:)

3. 1

4.hosszú. miért járnék vele ha nem akarnék hosszút?

5. 1-l.

6.igen. Szerintem az a jó ha sok közös jellemzőnk van. Sokan mondják h az ellentétek vonzzák egymást de szerintem abba semmi jó sincs h nincs közös témátok meg ja.

7.mivel van barátom kb lerúgnám:D ha nem lenne és tetszene akkor vissza csókolnék biztos.

8.nem mondom h nem számít a külső de a belső meg maga a személy az ami elragad.(:

9. azt hiszem igen aSD:_AS_D:AS_D

10. igen. De nem sokáig

11. nézem. Nekem nagyon is számít. Ha vlmi olyat szeret amit utálok akkor szevasz:D de ez amúgy teljesen kihat az emberre is. Az öltözködés a viselkedés.. Az vagy amit hallgatsz. Nekem nem kellenek Nótár Méryt/Kárpátiát/Tecnot zenét hallgató pasi:D

12.ha csak buliban akkor igen

13.nem cigizek de igen

14.félénk. Aztán nekem kibontakozó(:

15.nem. De ha rosszul ál akkor próbálok neki segíteni a tanulásban(:

16.ezt én már megjártam..a VOLT( van köze ehhez) legjobb barátnőmmel szinte mindent megtárgyaltam h mivan velünk a barátommal stb. De összevesztünk és elkezdte másoknak mondani a dolgaimat. Akkor összekaptunk picit a barátommal h minek mondok el ilyeneket meg stb. Azóta nem mondok el senkinek semmi ilyesmit. Jobban szeretem én ahhoz h elveszítsem.

17. nem emlékszem. szerintem igen

18.zavar ha sértő megjegyzéseket tesznek róla, de jobban szeretem a barátomat mint őket. Szóval vissza oltom őket.

19. ha kifejtenéd h mi a j és a rossz fiú neked akkor lehet bírnék is rá válaszolni. Nem szeretem a stréber szarokat, de a minden bajban benne lévő nyomorékokat sem:D

20.Van ideálom, de az mindenkinek csak álombeli kép marad. És mindig változik. Attól függetlenül h van 1 ideálod és megtalálod azt a valakit akivel együtt akarsz maradni sokáig akár örökké akkor az az ideál nagyon nagyon hátra kerül.


16/L

16.

2012. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!