Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viselkedjek ferfi vagy noi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viselkedjek ferfi vagy noi szemszogbol? Jobb mint hiszti, de mennyire biztos, h ugy nem hagy ott?

Figyelt kérdés
Megprobalom jol kifejezni a kerdesem...Regota jarunk, es nagyjabol jol vagyunk, bar az elejen sokat veszekedtunk, feltekenyseg miatt is. Probaltam en is valtozni ertem o is azt teszi ertem, de megis neha csunyan osszekapunk. Tudom,ha ugy viselkednek ahogy egy ferfi szereti meg gondolkozik, akkor jobban lennenk. Pl h ha ranez mas nore, csak megnezi es ne zavarjon, v ha pont telefonba nem kedves, elnezni, vagy ne tomni orakat az agyat aprosagokkal, sok ferfi ezt unja... meg ilyen dolgok amire a ferifak nem ertik h a nok miert hisztiznek. Ha igy tennek, nyugodtabb lehetek,h erossebb lesz a kapcsolatom v inkabb tiltsam meg ezeket, mert ugyanugy nem biztosithatom be magam? Tudom h ha idegeskedek mert merges vagyok ezekert, azzal csak eltaszitom. Persze h noies maradnek stb.,csak jobban mellettem allna, ha megertenem ugy mint egy ferfi?
2008. márc. 30. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A megertes nagyon fontos egy kapcsolatban. Ha mindenert cseszegeted a masikat az elobb utobb beleun es tovabb all. El kell fogadni h o egy pasas, maskepp jar az agyuk mint nekunk noknek. Tudom nehez a fentiekben levo dolgokat elnezni mert sokszor idegesito meg neha banto es ugy h ok eszre sem veszik h minket noket ez bant.

Megtiltani semmikep sem jo. Gondolj bele ha neked tiltananak meg vmit. az zsarnoksag es elobb utobb kitornel belole.

Bebiztositani magad???? egy ferfit nem lehet ugy megfogni h magadhoz lancolod eroszakkal, mert ha menni akar akkor ugyis fog es te meg csak az eveidet pazarlod raja es a vegen nem lesz belole semmi. Vagy magadhoz lancolod es a vegen megcsal, veled marad mert ugy kenyelmes de mashol keresi majd a boldogsagot. ez sem jo.

Leginkabb egy pasast megfogni avval tudod h megprobalsz benne bizni (meg akkor is ha nehez) es o ezt erzi, h megerted, meghallgatod, ha hulyeseget csinal ahelyett h papolsz neki meg lecseszed inkabb irnaymutatst adsz neki, ja meg ha fozol neki azt imadjak. ha megprobalod benne megtalalni az ERTEKET es a hibait nem hangoztatni, inkabb csak elfogadni h vannak. Es ne akard megvaltoztatni. egy pasin lehet formalni dolgokat es lehet veluk eredmenyt elerni mindaddig amig nem erzik h meg akarod oket valtoztatni. Legyen benned noiesseg es tartas es legyel hozza oszinte. Tapasztalatbol mondom. nalam ezek eddig bejottek. de sokszor tudom nehez, en is voltam ugy h teljesen kikattantam a pasim miatt, akkor felrevonultam meg elmentem egy hosszu setara kibogtem magam vissza haza nagy levego es az elet megy tovabb...

2008. márc. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!