Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint hihetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint hihetek a srácnak?

Figyelt kérdés

A srác 21 éves,én 20 vagyok!

Nem rég léptem ki egy hosszabb kapcsolatból,már akkor is beszélgettünk de nem volt semmi komoly köztünk!

Miután szakítottunk az exemmel tovább folytattuk a beszélgetést amiből flörtölés következett rá 2 hétre találkoztunk! A srác bevallotta, hogy eddig a nőket csak egy alkalomra használta és szerelmes se volt még soha, csak egyszer volt oda egy lányért de őt nem kaphatta meg!

1 hónapja együtt vagyok a sráccal,most feküdtünk csak le előszőr, szinte mindig keres mindig ír smst, ha nem tudok vele este beszélni msnen vagy bármi akkor kocsiba ül és lejön hozzám hogy tudjunk beszélgetni,elvisz mindig kajálni,bármi bajom van mindig "nyújtja a kezét", a barátainak úgy nevez engem hogy szerelmem és egyszer tett is egy olyan megjegyzést az egyik haverjának hogy: "látod eddig én is csak dugásra használtam a nőket és ilyen idősen kapott el a szerelem mikor más ilyenkor már túl van jó páron"

Ő azt állítja szerelmes lett belém és én vagyok az egyetlen akit megtudott eddig szeretni!

Ez eddig mind szép jó , rengeteg alkalmi nője esetleg barátnője volt...de nekem 1 hét után mondta ki azt a szót hogy SZERETLEK! egy ilyen srác aki még a szerelemről elvileg nem tud semmit!

Ezt nekem kell érezni igaz hogy tényleg szeret-e?!

de mennyire hihetek neki véleményetek szerint????

sajnos találkoztam már olyannal aki megjátszotta a szerelmet és az egész kapcsolatot, így az érzéseimben sem bízom már 100%-san!

én csupán véleményt kérek kívülről nézve köszönöm!:)


2012. jan. 5. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallottál már a szerelem első látásra című mondásról?:)
2012. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WhiteLabel ***** válasza:
Nincs ebben semmi, nekem is nem rég jött meg az eszem.
2012. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem szeret :) 21L
2012. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is szeret. :) 26/L
2012. jan. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki esélyt.
2012. jan. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is. Nem tudom 20 felett hogy gondolkodnak, de nálunk 3 nagy típusba sorolhatóak a fiúk:

nincs csajuk

csak azért van csajuk hogy menőzhessenek

azért van, mert szeretik.

Hapsiknál azt is észrevettem, hogyha a menőzősökről van szó, akkor másnap már tele a facebookjuk minden képpel a lányról stb, hogy többen lássák, az őszintén szerető az általában később (de van aki nem) csinál ilyet.

Egyébként az írásod alapján szeret, és te mit érzel? Mert lehet, hogy úgy érzed megcsalnak az érzéseid, de valamit akkor is kellene érezned nem?

2012. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!