Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jóképű fiúk mit akarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű fiúk mit akarnak a csúnyácska lányoktól?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, aki nagyon-nagyon jóképű, 2 év van köztünk én 20 ő 22. De ha belegondolok egy olyan lánynak, mint én, semmi keresnivalója mellette. Nincs bennem semmi szép, az arcom mint egy majomé, a hajam tiszta száraz, mellem nincs, seggem sincs, alakom tégla..Még is találkozni akar velem holnap délelőtt..vajon csak meg akar fektetni? Ismertem az előző barátnőit, látásból, és én azoknak a nyomába se érek..

Reménykedhetek, vagy tényleg csak meg akar fektetni?

Igazából nagyon boldog lennék, ha nem csak ez lenne a célja, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy komolyan gondolja. Tisztában vagyok vele, hogy hogy nézek ki, és kivételesen nem csak úgy mondom, hogy ronda vagyok, hanem ténylegesen az vagyok:S

Valaki járt már hasonló helyzetben? Nem merek reménykedni semmiben, mert félek hogy csalódnom kell(megint)..:(


2012. jan. 5. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

így h nem tudom valójában h nézel ki nem igazán tudok mit mondani, de szerintem találkozz vele és úgy is észre veszed ha csak meg akar fektetni mert akkor egyből el kezd nyomulni...

és igen, mindenki csalódik, de ha feladod azzal semmit nem oldasz meg :)

2012. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kuldj kepet es megmondom. gyöngyösi vagyok ha máshonnan vagy jöhet, úgysem ismerlek :D
2012. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Lehet csak azt akarja.......

Holnap kiderül.

Lehet valamit jól csinálsz a szexben és ezt akarja kipróbálni.

(nagyon jó az orálod van valami ilyesmi)

Passz.

De lehet tetszel neki nem szabad ilyen negatívan hozzáállni a dologhoz.

2012. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sosem értettem a logikát abban, hogy egy tényleg csúnya lányt akarjon megdugni valaki. Már ha tényleg az vagy.


A szépség viszonylagos, lehet, hogy ő lát rajtad, vagy benned olyat, ami miatt igen is kellesz neki. Ha elmész nem veszíthetsz semmit.

2012. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te csúnyának érzed magad, még nem biztos, hogy a srác is így gondolja. Ettől függetlenül benne van a "csak szex és más semmi" is.
2012. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igaz én csúnya fiú vagyok, de én nekem is a ,,csúnyácskább" lányok tetszenek... tudod a külső nem minden!
2012. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nagyon tetszik, hogy nem vagy elszállva magadtól,és tisztában vagy az adottságaiddal, de úgy gondolom, hogy a legtöbb igazán szép lány mind ezt gondolja önmagáról. mondjuk,ha lekéne irnom magamat, énis hasolóképpen kritizálva irnám le. De mondjuk nemhiszem, hogy csúnya vagy.:) amúgy . velem is volt már ilyen, sőőt. éppenséggel most zajlik, hogy egy naggyon helyes fiú van akinek tetszek(minden lány oda van érte, és mondjuk ezzel tisztában van,és kissé perverz is,de nem túlságosan, de tud ő szeretni is), és akar tőlem valamit, és nem tudom elhinni, elképzelni, hogy ez hogy lehet, de mivel most alakul, nem tudom még milesz, énis reménykedem, és drukkolok magamnak, hogy belém fog szeretni ha találkozgatunk és járni fogunk, és nem csak megdugni akar, mert hát...

egy pasinak minenféle lány bejöhet, nem csak kizárólag egy tipus,és lehet pont az tetszett meg bennedn neki, hogy nincs nagy melled, és nem vagy olyan mint az előző barátnői. Ne így állj hozzá, szerintem tetszel neki.Légy magabiztos és jókedvű a randin, és tuti tarolsz nála;)

2012. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Képet!
2012. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te képzeled jóképűnek, vagy balf@sz az ürge. Én kb 7-es pasinak mondanám magam külsőre de nem is adom lejjebb a szintet, megkövetelem magamnak a 7-es csajt! 21/F
2012. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tudod, a külső csak nektek a legfontosabb szempont, nekünk srácoknak a belső általában jobban számít.
2012. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!