Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam kevesebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam kevesebbnek az elődömnél?

Figyelt kérdés
Beképzelem, hogy en rondább,kevésbé jo vagyok az ágyban, ugyetlen bb... Stb Ő meg a nagy tökéletesseg.... Nem tudom mit tegyek:(
2012. jan. 5. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ismered az előzőt? Tudod milyen volt a kapcsolatuk, és hogy érzett a barátod/barátnőd iránta?


Hiába képzeled magad rondának, ügyetlennek.. Ő veled van és nem vele!! Szóval valamit jobban tudsz. :)

2012. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy tényleg kevesebb vagy?

(Bocs! De ez egy hülyeség egyébként, verd ki az ilyen hülyeségeket a fejedből!)

2012. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom ki az előző és szerette nagyon a baratom, mindig kevesebbnek erzem magam nála. Úgy érzem ő volt a tökéletes és jo mindenben én meg a problemàs.
2012. jan. 5. 15:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Túl sok minden emlékeztet rá! Tégy ellene és csináljatok olyan amit ővele nem, így benned is meglesz az elégedettség érzése h vagy olyan jó, ha nem jobb mint egyeske!
2012. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez az egyutt elunk, osszehazasodunk megsem erzem magam jobbnak, pedig vele egy evig tartott a dolog csak
2012. jan. 5. 15:57
 6/12 A kérdező kommentje:
De jobb csajnak tartom magamnal es ezert kisebbnek érzem magam ettől
2012. jan. 5. 15:58
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem is szokott ilyen érzésem lenni,megértelek,pedig az előző csaja vmi szuka volt,nem engedte sehová,és én azt teszem amit itt írtak,új dolgokat csinálok vele,olyat amit mással nem,nem versengésből hanem mert így ő is kipróbálja,és jó,h együtt csinálunk új dolgokat,neked is ezt kellene tenned,hidd el,h jobban éreznéd magad :)

és ne becsüld le magad,én is rájöttem,h nyilván azért van velem,mert engem szeret,és azért lett azzal vége,mert elmúlt a szerelem,múltra ne légy féltékeny :)

2012. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsó kommentedre kérdező annyit mondanék,h a barátomnak én vagyok eddig a leghusibb nője,én főleg ezért éreztem magam rosszul,h az akkor biztos jobb nő volt,de erre is ugyanazt mondom,mint az előbb,h azért van velem,mert tetszek neki,és szeret :)
2012. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jo nektek en nem hiszem el ezt magamról, nem erzem hogy odalenne értem pedig mondja de egyszeruen nem hiszem el
2012. jan. 5. 17:55
 10/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom mitol de tul kicsi lett az onbizalmam
2012. jan. 5. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!