Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ciki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ciki ha egy csajnak csúnya pasija van, de az nem ciki ha egy pasinak csúnya a csaja?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl. rengeteg adatlapot láttam már facebook-on a csajok általában kitesznek képet a pasijukról, vagy olyat amin együtt vannak, és sose láttam még olyan képet amelynek a címe: "A pasim" és bevigyorog egy ronda pasi. Az milyen gáz már :D És élőben sem nagyon mutatkoznak a bnőik előtt a csajok csúnya pasival mert az szintén gáz.
2012. jan. 5. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság. Akkor ezek eléggé buta libák lehetnek. Nem szereti a barátját a csaj, ha csak ezért nem megy vele emberek közé. Különben is ha szereti a srácot, akkor nem is látja csúnyának, és nem érdekli, hogy a többi mit mond.
2012. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert a csajoknak sokkal fontosabbak a külsőségek, másrészt mert a csúnya pasiknak nincs is csajuk, hacsak nem gazdagok.
2012. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan barátom egyébként, aki a barátnőimnek nem tetszett és én is tisztában vagyok vele, hogy nem az a tipikus macsó, de nekem tetszett és szerettem. Így aztán ez nem tartott vissza attól, hogy emberek közé menjek vele, vagy találkozzam a barátnőimmel a sráccal együtt.
2012. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az élet legnagyobb igazságtalansága, hogy a szép és ronda lányok illetve a jó pasik találnak maguknak barátokat illetve párt, de a ronda fiúkkal a kutya sem barátkozik és szüzen halnak (halunk) meg :(
2012. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

@Chubakka


"a ronda fiúkkal a kutya sem barátkozik és szüzen halnak (halunk) meg"


Úgy látszik, népes klubban senyvedünk.

2012. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nem ciki egyáltalán. mindennap hallok olyat, hogy a barátaim mondják, hogy úúúhhh ilyen jó csajnak hogy lehet ilyen ronda pasija. De fordítva is hallani ezt. Ettől még nem ciki csak van sok irigykedő, akik hangot adnak ennek
2012. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egy csajnak csúnya a pasija, akkor azt feltételezik, hogy a pasinak sok pénze van és a csaj azért van vele. Ha a csaj a csúnya, akkor padig azt hiszik, hogy perverz és a srác azért van vele.
2012. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt úgy hívják, ízlésficam. A ronda emberek utolsó reménysugara...
2012. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De szeretem ezt a sajnáltatást...


Lehet, hogy nem túl helyes egy srác, de ha van egy kis önbizalma, eszes és szellemes, akkor még többet is el tud érni, mint az izomagyú kigyúrt csávók(akiknek az egyetlen szépségük a külső adottság..belül meg sötét).

Sportoljatok, az sosem árt, és ne azért, hogy ilyen meg olyan jó testetek legyen, hanem azért mert a sport felszabadít. Sokkal jobb a közérzeted tőle, jobban érzed magad a bőrödben, önbizalmad is több lesz.

2012. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Különben is, mint már említették, ha szereted, akkor te csak a szépet látod benne és nem érdekel mit mondanak mások.

Az én barátnőm sem egy modell, de én a legszebbnek látom mert szeretem és lesz@rom, hogy mit mondanak róla

2012. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!