Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam helyre ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre ezt a többszörösen elrontott kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Jártam egy sráccal két hónapig, de ritkán találkoztunk. Én úgy éreztem, hogy csak szexre hajt, ezért dobtam. Életemben ilyen okos és helyes srácot nem láttam, de ő mindkettővel tisztában van/volt, és úgy éreztem, hogy állandóan sarokba vagyok szorítva, egyáltalán nem éreztem, hogy társának tartana. És mivel én szűz vagyok és nagyon féltem minden testiségtől, ő neki meg fontos volt a szex, két hónap után, amikor még csókon kívül nem volt más, nagyon durván kiadtam az útját. Utaná kölcsönösen sértegettük egymást. Egy hónap elteltével elkezdett újra msn-ezni velem. Szépen lassan egyre többet. Kiderültek az okok, ami miatt szakítottam, és kiderült, hogy pár dologban félreértettem őt. Beismerte, hogy túl rámenős volt, de már nem tud rajta változtatni. Az alatt a két hónap alatt, amíg nem voltunk együtt én változtam, de rengeteget. Rájöttem, hogy vannak vágyaim, és rádöbbentem, hogy ez a fiú messze nem volt olyan gonosz és ördögi mint én gondoltam. Újra találkoztunk, és én beadtam a derekam, pettingeltünk. Egyszerűen csodálatos volt. Nem csak a petting, hanem az egész délután. Olyan volt, mintha egy pár lennénk. De ő már az elején megmondta, hogy ez nem kapcsolat, mert azt én elvesztettem, amikor szakítottam vele. Én azt mondtam neki, hogy nem probléma, most azért vagyunk itt, hogy a testünk megkapja, amire vágyik. De én itt hazudtam. Ugyanis abban reménykedtem, hogyha látja, hogy számíthat rám szex terén is, akkor újra összejövünk. Elhülyültünk, nagyon jól éreztük magunkat, és azt ígérte hív, ha legközelebb tudunk találkozni. De 3 napja nem keres.


Tudom, hogy hibáztam többször is. Egyszer, amikor kidobtam, és esélyt sem adtam neki arra, hogy védekezzen. Másodszor, amikor pettingeltem vele, mert most volt egy jó délutánja, és talán azóta is rajtam röhög a haverjaival. Tudom, hogy nem így kell egy párkapcsolatot helyrehozni. De hátha valakinek van jó ötlete. Itt már többször kaptam hasznos választ! Most is jól jönne a segítség.


2009. máj. 23. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj!Hát igen,elszúrtad először akkor,amikor nem hallgattad meg a véleményét.Már késő volt,amikor meghallgattad...Azzqal,hogy kiadtad az útját,ezzel szerintem megsértetted a büszkeségét.Hiba volt vele pettingelni...A fiúnak csak azért kellettél.Ezt már sajnos nem tudod helyrehozni.Ő így vágott vissza neked.Remélem segítettem valamit.Ha egyéb kérdésed van,írj privátra.

2009. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Írtam privát üzenetet.
2009. máj. 23. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Így utólag csak annyit tudok még mondani,hogy nem kell mindent elhinni,amit a férfiak ígérnek.Lépj túl rajta és keress egy olyan férfit,aki megfelel neked és aki elfogad téged olyannak,amilyen vagy.
2009. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!