Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó lánynak csak a szexre kell a srác?

Figyelt kérdés

Nem vagyok férfias, azt már most tisztáznám. Inkább nevezném magam visszahúzódó, érzékies, lelkizős pasinak.

A hölgyek társaságát nem azért keresem, hogy dugjak velük, hanem, hogy legyen valaki akivel elmehetek moziba, sétálni, kirándulni, akivel el lehet beszélgetni, ökörködni vagy csak úgy kettesben lenni egy esős vagy havas éjszakán és nézni az ablakot verő esőt vagy a békés, hófedte tájat, esetleg a csillagokat. Azaz inkább haver csajt keresek minden lányban akivel összejönnék és nem ágypartnert.

Unom már, hogy a csajok azért dobnak ki hetek-hónapok múlva, mert nem akarok velük heti 1-nél többször lefeküdni és akkor is inkább csak kényszerből. Jó a szex, de nekem ennél gyakoribb együttlétre nincs szükségem. Ma is ezért dobott ki a lány, kivel már 4 hónapja együtt voltunk.

Visszasírom már a 5-6 évvel ezelőtti életemet, mikor is még nem kellett szex ahhoz, hogy egy lány velem legyen. :(

22F


2012. jan. 5. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
7%
mert a nők állatok!!!
2012. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz lányokat fogsz ki.Mindenkinek más a szexuális étvágya,van,aki kéthetente egyszer kívánja,más naponta többször.Próbálj meg olyat keresni,akivel hasonlóak az igényeid ezen a téren.
2012. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
Mekkora problémák...
2012. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
2-es válaszadó: 5 éven keresztül volt már legalább két tucat barátnőm, de nem találtam egy normálisat sem.
2012. jan. 5. 17:42
 5/61 anonim ***** válasza:
Neked most az a bajod hogy nem kívánod a szexet annyira és nincsen hozzá megfelelő partnered, mert mindenki többször akarná, vagy az hogy az összes lány akivel tényleg csak haverkodnál szexet is akarna?
2012. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
Inkább a második, mint az első, de mindkettő közrejátszik.
2012. jan. 5. 17:46
 7/61 anonim ***** válasza:
Mert szerinted ez nem igaz a férfiakra is? ;)
2012. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:

Bezzeg én nem találok olyan nőt aki csak dugni akar velem. Szívem szerint tartanék 3-4-5 ilyen nőt és mikor kedvem tartja egy telefon és csapi a lecsóba


19/f

2012. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

7-es: Biztos igaz ránk is, de eddig nem találtam olyan lányt, akire ez nem lenne igaz.

Nem volt még olyan, hogy én szakítottam a lánnyal, mindig ők dobnak ki engem :S

2012. jan. 5. 17:48
 10/61 anonim ***** válasza:

hát ez személyiségfüggő

nem lehet olyan csajt találni aki 22 éves és nem szereti ha néha jól megba*ák..

szerintm jó h ilyen pasi vagy h lelkizős meg minden..de ne feledd:a csajok azt várják el h szépen bánj velük mint egy hercegnővel,de az ágyban úgy mint egy qur*ával..ha nem akarsz se*elni ok,mondd meg a csajnak meg minden,johogy nem akarsz d*gni egy olyannal aki még nem tárta ki a szivét,de mi csajok megszoktuk h átvernek és ezért nem kell a lelkizős pasi.. ám az baj ha nem élvezed..gondolkodj h miért?! nem az a cél h megfelej hanem h egy hangulatra kerüljetek és együtt jól érezzétek magatokat ;P

2012. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!