Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó lánynak csak a szexre kell a srác?

Figyelt kérdés

Nem vagyok férfias, azt már most tisztáznám. Inkább nevezném magam visszahúzódó, érzékies, lelkizős pasinak.

A hölgyek társaságát nem azért keresem, hogy dugjak velük, hanem, hogy legyen valaki akivel elmehetek moziba, sétálni, kirándulni, akivel el lehet beszélgetni, ökörködni vagy csak úgy kettesben lenni egy esős vagy havas éjszakán és nézni az ablakot verő esőt vagy a békés, hófedte tájat, esetleg a csillagokat. Azaz inkább haver csajt keresek minden lányban akivel összejönnék és nem ágypartnert.

Unom már, hogy a csajok azért dobnak ki hetek-hónapok múlva, mert nem akarok velük heti 1-nél többször lefeküdni és akkor is inkább csak kényszerből. Jó a szex, de nekem ennél gyakoribb együttlétre nincs szükségem. Ma is ezért dobott ki a lány, kivel már 4 hónapja együtt voltunk.

Visszasírom már a 5-6 évvel ezelőtti életemet, mikor is még nem kellett szex ahhoz, hogy egy lány velem legyen. :(

22F


2012. jan. 5. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:

" És ez a szakítási indokuk."

Neked meg az, hogy heti 1-nél több szexet akarnak.

Akkor most ki a felszínes?

Ha a szex tényleg nem olyan nagy dolog, akkor te is engedhetsz.

2012. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:

40-es: Biztos, hogy hetero vagyok, a lányok jönnek be, még így is és nem a fiúk.


41-es: Én sosem szakítottam.

Valamint mindent megteszek nekik, csak egy szót kell mondaniuk. Cserébe elvárnám tőlük, hogy erőltessék ennyire a szexet, ha nekem ez problémát okoz.

2012. jan. 7. 11:31
 43/61 A kérdező kommentje:
hogy NE erőltessék
2012. jan. 7. 11:32
 44/61 anonim ***** válasza:

Nekik meg az probléma, hogy nincs. Tudom, hogy másik félként nehéz megérteni, hogy a másik mit akar, mit nem akar, de ez így feloldhatatlan konfliktus.

Miért gondolod, hogy az nekik kevésbé rossz, hogy vissza kell fogniuk magukat, mint neked, hogy erőltetni kell?

Nem értem, ha elvárod, hogy elfogadjanak, akkor te miért nem fogadod el, hogy a nagy többség nem ért veled egyet, de ettől nem felszínesek?

2012. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 Gniht válasza:

"Egy szenvedély nélküli kapcsolat egyenlő a nullával, sajnálom szegény lányokat. Biztos azt gondolták velük volt a baj..."

Teljesen egyetértek, én is biztosan magamban keresném a hibát, ha a párom nem kívánna. És valószínű előbb-utóbb szakítás lenne a vége. Ennek ellenére nem mondanám hogy én is csak egy olyan lány vagyok, akinek a férfi csak sexre kell, ahogy te a nőket megítéled.

2012. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy kevésbé lenne az nekik rossz, de kompromisszumot kell kötni. Ők akarnak szexet, én nem. Kompromisszum: heti 1.


Más: Ha a párod minden nap olyat főzne, amit te nem szeretsz, sőt kifejezetten utálsz, miközben neki a kedvence, mindig megennéd azt? Nem azt mondanád inkább neki, hogy legyen inkább 1x az az étel és akkor mindketten boldogok lesztek, hisz neked csak egyszer egy héten kell kibírnod, ő meg legalább egyszer eheti a kedvencét és nem kell miattad lemondania róla?


Valamint már az első randin elmondom mindegyiknek, hogy ilyen vagyok és ők ennek akkor nagyon örülnek és ezzel a tudattal mennek bele a kapcsolatba.

2012. jan. 7. 12:00
 47/61 anonim ***** válasza:
Frigid vagy...
2012. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:

Ha nem kívánod a szexet, már így kéne partnert is keresni.

Egyébként ez nem főzés, rossz hasonlat, akkor főzöl két félét.

Ennyi erővel neked jó lenne egy olyan barátnő, aki veled van, de megcsal?

2012. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 A kérdező kommentje:

48-as: Így keresek partnert. Már a legelején elmondom neki, hogy ha velem összejön, nem lesz túl sok sezxben része. Ezek után meg elvárják ennek ellenkezőjét.


Leegyszerűsítve ha csak szexkapcsolata van egy másik féllel, tehát iránta nem érez egyáltalán semmit és csak szexre megy át hozzá, akkor ilyen hölgy jó lenne, de ilyen nincs, csak az álomvilágban. Egy nőtől nem lehet elvárni, hogy akivel lefekszik az iránt ne érezzen semmit csak azért legyen vele együtt.

2012. jan. 7. 17:58
 50/61 anonim ***** válasza:
A nem lesz túl sok nem írja körül a problémádat. Van egyáltalán, hogy te kívánod és kezdeményezel?
2012. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!