Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó lánynak csak a szexre kell a srác?

Figyelt kérdés

Nem vagyok férfias, azt már most tisztáznám. Inkább nevezném magam visszahúzódó, érzékies, lelkizős pasinak.

A hölgyek társaságát nem azért keresem, hogy dugjak velük, hanem, hogy legyen valaki akivel elmehetek moziba, sétálni, kirándulni, akivel el lehet beszélgetni, ökörködni vagy csak úgy kettesben lenni egy esős vagy havas éjszakán és nézni az ablakot verő esőt vagy a békés, hófedte tájat, esetleg a csillagokat. Azaz inkább haver csajt keresek minden lányban akivel összejönnék és nem ágypartnert.

Unom már, hogy a csajok azért dobnak ki hetek-hónapok múlva, mert nem akarok velük heti 1-nél többször lefeküdni és akkor is inkább csak kényszerből. Jó a szex, de nekem ennél gyakoribb együttlétre nincs szükségem. Ma is ezért dobott ki a lány, kivel már 4 hónapja együtt voltunk.

Visszasírom már a 5-6 évvel ezelőtti életemet, mikor is még nem kellett szex ahhoz, hogy egy lány velem legyen. :(

22F


2012. jan. 5. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
0%

Nem ilyen vagy?? Hidd el. Mutasd meg, hogy te vagy az ADH vagyis az ALFA DOMINÁNS HÍM. A nőknek bejön az ilyen, mutasd meg, hogy kemény vagy. Ha azt mondja, szakítunk. Hagyd ott ahogy mondtam. okés szia.


a statisztikák szerint 10 nőből 9 visszajön és elnézést kér, mert látja a dominanciádat.



Van egy IGAZ statisztika. Ha odamész egy nőhöz azzal a szöveggel, hogy szia nem akarok köntörfalazni, nem dugunk ? szöveggel, ha elég komolyan adod elő 25 esetből 1 dugás összejön.

2012. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:

Hát látszik, hogy az életben Te se sokat nőztél még....:D Statisztika bajnok!

Nekem egy pali se játssza el a keményet, ha nem az, mert csak kiröhögöm! A kérdés pedig nem az, hogyan ne lássa rajtunk a nőnk hogy szarul esik a szakítás!

2012. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
Neked inkább egy nagyon jó barát kell, mint csaj. Vagy testvér. Van testvéred?
2012. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
Hu, hat ne haragudj, de veled valami nincs rendben. En is szeretem a muzeumokat, hallgatok operat, jol ismerem a kulonbozo muveszeteket, es szeretek kezen fogva setalgatni a napfenyben, de akit szeretek azzal mindennap egyutt akarok lenni szexualisan is. Nincs valami hormon problemad? Szerintem erdemes lenne megnezetni a tesztoszteronod, mert oke, hogy nem vagy homoszexualis, de ez akkor sem normalis. Az meg csak hagyjan, hogy heti egyszer, de hogy "kenyszerbol" meg, hogy "lelomboz" a latvany...
2012. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

21-es: Na de miért akarnék egy olyan csajjal járni, aki nem akar velem lenni, mert nincs jól meg...

Felesleges lenne. Inkább keresek egy másik lányt, hátha egyszer szerencsém lesz és kifogok egy hozzám hasonló értékekkel rendelkező lányt (nehéz lesz).

23-as: Nincs testvérem, haverok vannak, néha velük vagyok, de nekik is van saját életük amik nagyréséz az ő barátnőik teszik ki, ezért kéne egy lány, aki velem tudna mindig lenni.

24-es: Nem jártam még dokinál ezügyben. Lehet, hogy ez lenne a gondom?

2012. jan. 5. 18:17
 26/61 anonim ***** válasza:
0%

A nők kételkednek magukban. Próbáld ki. Ma szakítottál a nőddel. Ne tegyél ki semmilyen szomorú jelet a faladra, légy vidám és lássa, hogy hiba volt elvesztenie.


És légy DOMINÁNS . A te verziód csak a mesében van.

2012. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
26-os: Mikor szakított velem, látta rajtam, hogy padlóra küldött, szóval tisztában van a helyzettel.
2012. jan. 5. 18:27
 28/61 anonim ***** válasza:
Azért mert a lányok csak a puncijuk után mennek!
2012. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de azok a lányok normálisak, akik szeretnek szexelni a párjukkal, ha úgy adódik minden nap. Ez természetes és NEM elítélendő dolog, mint ahogy te le írod...

Egy szenvedély nélküli kapcsolat egyenlő a nullával, sajnálom szegény lányokat. Biztos azt gondolták velük volt a baj...

Nem lehet, hogy meleg vagy?

2012. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:

29-es: Nem valószínű, mert sosem volt gond azzal, hogy felizguljak egy nő látványára, akár amikor teljesen fel is volt öltözve. Fiúknál ez sosem volt tapasztalható.


Nem azt mondom, hogy szenvedély nélküli kapcsolat kell, mert imádok csókolózni meg átölelni, masszírozni azaz éreztetni a másikkal, hogy szeretem, csak a szexxel hagyjanak békén.

2012. jan. 5. 18:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!