Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szivassam meg a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivassam meg a volt barátomat?

Figyelt kérdés
A volt barátomnak csak a szexre kellettem, ő ezt nem jelentette ki hanem magamtól jöttem rá, mégpedig úgy h egy hét után már elvitt magához, az első nap nála még nem történt semmi olyan, de a második nap nála már mondta h nagyon akar, és hogy szabad e, de én mondtam neki h nem, és kérdezte h ha szeret és én is szeretem akk miért nem? és mondtam h mert még korainak tartom és h min. egy hónap után, és azt mondta h megérti és h nem fog ezért szakítani velem, nem is szakított velem, még pár napig találkoztunk akk kb 2 napig nem mondta h akar, de utána megint mondta, és mondtam neki h egy hónap, és mondta h tudom, majd 3 napig nem találkoztunk és fészen szakított velem, azt mondta h már nem szeret, én ekkor már tudtam h csak arra kellettem neki, majd a haverom mondta h ő tudta h egy r*hadék de nem mondta el mert úgy se hittem volna neki, és ez igaz is :/ és meg akarom szivatni valahogy, valami olyasmivel amibe benne van a szex, de mégse történik meg a szex, szerintetek??? hogyan tudnám megszivatni??? és egyébként nagyon megérdemli ://
2012. jan. 5. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek akarsz bosszút állni, inkább tanulj az esetből és tekints előre. Válogasd meg jobban milyen pasival jársz legközelebb. Majdnem azzal ártasz neki egyébként is a legtöbbet ha nem foglalkozol vele, mert így válik egy senkivé.
2012. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szemétség volt, de kérlek legyél már okosabb. Nem szivatott meg téged, csak akart. Most neked mivel változik a helyzeted, ha kib*szol vele? Az ég világon semmi értelme sincs ennek, csak örök ellenségeskedést szül. Könyveld el magadban, hogy ő ilyen, és ezzel lezárva.

2012. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Én az egyik nagyon szemét pasimat pl. felraktam meleg társkeresőre xD xD xD xD xD

1x megbeszéltem vele egy kamurandit persze egy másik csaj nevében...

meg ilyenek... de kb. mindent elkövettem, hogy szivassam szegényt, főleg, amikor itt van egyik barátnőm és valami jó ötletünk rajta feltétlenül kipróbáljuk :D

Meg én azt mondom sok kicsi sokra megy :D

2012. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Macs1209 ***** válasza:
A bosszú kicsinyes és csak felőröl. Felejtsd el a srácot.
2012. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy jól leszívod.
2012. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nielindi ***** válasza:

nem is volt semmi szex. nem szexre kellettél neki, csak kellettél volna!

nem lehetsz több 16nál, elég szánalmas, h meg akarod "szivatni".

2012. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Solarian ***** válasza:
Gyújtsd fel, eddig mindenki ellen bejött aki piszkált.
2012. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nem akarom védeni a csávót, de ezért akarod megszívatni? ne süllyedj már a szintjére, örülj neki hogy nem lett semmi, nézz keresztül rajta.

Ha beadtad volna a derekad és kidob utána fb-n, na akkor kéne a bisszú szerintem.

Ilyenből lehet lesz még. Sok az ilyen fiú.

19f

2012. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
basszus, tökre igazatok van :// semmi értelme nem lenne megszivatni :// köszi mindenkinek :) , azt hiszem h lenézem és nem foglalkozok vele
2012. jan. 5. 22:00
 10/11 A kérdező kommentje:
csak nagyon megbántott és meg akartam bosszúlni, de tényleg semmi értelme :/
2012. jan. 5. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!