Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit adnátok évfordulór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit adnátok évfordulóra a barátotoknak, fiúk, mit kapnátok szívesen?

Figyelt kérdés

6 évesek leszünk februárban és szeretnék valami jó ajándékot adni, vagy valami programot csinálni, a gond csak az, hogy a 6 év alatt már minden ötletemet felhasználtam...

Van valakinek valami jó, tényleg egyedi ötlete?


2012. jan. 5. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
édes 3-as
2012. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez tényleg egyedi:D de attól félek, hogy kimaradnék a jóból:D
2012. jan. 5. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem lenne és már elsütöttem :D persze kell néhaány alapanyag :)

ha van már sok képetek (már pedig szerintem van)

van sok élményetek ( 6 év alatt simán sok)

akk készíts neki naptárat a közös fényképek használatával DE sajátkezűleg ha lehet...

kinyomtatod szépen a 12 képet (célszerű arra a hónapra tenni azt a bizonyos képet amikor készült)

és fogsz egy programot (ha kell linkelek) és megszerkeszted elviszed agy üzletbe és (radírba pl) ott összefogják a lapokat.

Érdemes kiemelni azokat a napokat amik nektek felejthetetlen volt majd kettesben leültök és nosztalgiásztok egy kicsit

remélem segíthettem :)

2012. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de persze az édes 3 as sem rosz 5 let :D
2012. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szexi bugyit adnék,és a kedvenc kisgatyájának örülnék legjobban.:)
2012. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Naptáras ötlet jó, de ilyesmit kaptam tőle 1-2 éve, és én is csináltam hasonló naplószerűséget, közös képekkel meg apró eltett emlékekkel (mozijegy, csokipapír stb).

Bugyim és fűzőm is van, használni is szoktam...

Voltunk már wellnessezni is együtt.

Áhh, nincs ötletem......

2012. jan. 5. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Fess pólót.:)) Hobbiboltban lehet kapni vasalható textil festéket, azzal csináld.


Vegyél 1 pólót, (mondjuk feketét), meg mondjuk piros és fehér festéket. Vágd ki papírból a sablont, hogy "I love You, XY". Egyszerűbb, ha kivágsz egy szívet, meg egy nagy I betűt. :D A szív legyen piros, az I betű és a név fehér, az marha jól mutat. Vagy ha még van türelmed vagdosni, akkor kivághatod az évet amikor összejöttetek, pl. "2006-". :)) Sablon rá a pólóra, és szivaccsal tunkold rá a festéket, hagyd száradni, aztán vasald át a mintát. :)


Ennyi. Pepecselős, de sztem baromira értékelni fogja. :))


22N, grafikus

2012. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pólót is csináltam már...:D


Tudom, nehéz eset vagyok....

2012. jan. 9. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Színház,utána egy bomba jó esti szex?
2012. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!