Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért van ilyen sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van ilyen sok szeret hiányos és önbizalom hiányos nő?

Figyelt kérdés
Akikkel én beszéltem,több mint a fele az,miét szerintetek?
2012. jan. 5. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
mert nincs kulturált pasi aki példakép lehetne nekik akik megerősítenék ezt bennük, hogy ök igenis nők...
2012. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nincs, sokkal több férfi magányos, főleg fiatalon. Nincs azaz isten hogy egy fiatal csajra ne nyomulnának legalább 10-en, mégha nem is szép.
2012. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A választ a másik nemben találod meg!
2012. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
mi férfiak lennénk a hibásak?
2012. jan. 5. 21:49
 5/19 anonim ***** válasza:
Hol???! Odaköltözök öcsém.
2012. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
jjaja én is odaköltözök hogy alig tudjak majd válogatni :D...
2012. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A pasik csak hozzajarulhatnak, ha alapbol onbizalomhianyos a csaj, de nem hibasak.

Az a gond, hogy a legtobb nobe belenevelik, hogy csak akkor er valamit, ha gyonyoru. Nekem hosszu evekbe telt mire rajottem, hogy attol meg ok vagyok, ha nem is vagyok olyan szep, hogy korul rajongjanak a ferfiak.

Mindamellett mit latunk, ha valaki szep, szinte teljesen mindegy, hogy mi van a fejeben, a ferfiak istennokent fognak ra tekinteni. Termeszetes, hogy minden no ezt szeretne. De, ha ezt nem kapjuk meg attol meg nem kell a ferfiakat hibaztatni, hiszen mi is az alfahimekhez vonzodunk inkabb.

2012. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ja, de hol? költöznék oda! ha bajod van ezzel költözz ide.
2012. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A csajokért nem költözködnék,de jobb lenne,ha tisztában lennének magukkal,és nem kéne bátorítani őket.a szeretethiányt akkor sem értem...
2012. jan. 5. 22:09
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretethianyauk talan azert van, mert nagyon sok no nem varja meg az IGAZIT, hanem beleugrik egy kapcsolatba, csak azert, hogy ne legyen egyedul, hogy biztonsagban legyen stb. Persze, hogy ezt tudat alatt a pasi is erzi, es ezert nem fogja elhalmozni a szeretetevel ( mellesleg sok ferfi nem is tudja kimutatni, de errol mi tehetunk, mert nem tanitjuk meg a fiainknak), csak azzal, hogy "Anyukam, hozzal ma' meg egy sort"
2012. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!