Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja ezt, mikor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt, mikor az életemnél is jobban szeretem?

Figyelt kérdés

"biztos hogy velem akarsz bármit is??

szerintem jobbat érdemelnél"


2012. jan. 5. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert semmi önbizalma
2012. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ajajjj! Ha jobbat érdemelsz, akkor mondd meg neki, hogy legyen oly kedves, és váljon ő maga érted jobbá.

De ez már kapásból nem jó duma.

2012. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

talán önbizalom hiányos, vagy elítéli önmagát, vagy úgy gondolja ő túl kevés hozzád. vagy nem akar tőled semmit.

az első három verziónál csak nagyon kell szeretned.

utolsónál... hát... reméljük nem az a jó megoldás...

2012. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez az 5 legroszabb lerázós duma egyike :) ne higyj neki...
2012. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért érzem azt h csak le akar rázni?De mióta cáfoltam ezt a kijelentését már vagy 5x-ör leírta h szeret.Nem igazodok ki rajta :/
2012. jan. 5. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy legyen egy kicsit tökösebb és felejtse el az ilyen gyerekes szövegeket!
2012. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

jaja ez a legsz@rabb duma, a szakításnál.

hogy többet mondjon annál h pápá...

2012. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Macs1209 ***** válasza:
óvatosan adagolja, hogy pápá lesz hamarosan
2012. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyet én is mondtam már, de tényleg így is éreztem. Szó sem volt lerázásról, vagy hogy már nem szeretném, sőt. Beszélgessetek erről, ne hagyd futni... Amilyen hülyék vagyunk, mi önbizalomhiányosok, még komolyan megfutamodik és nem azért, mert ne szeretne. Ébreszd rá, hogy értékes, hogy számodra pótohatatlan, mutasd meg neki: ő a választott, ez van, nincs menekvés :).
2012. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es köszi!Pont ezen vagyok!Nem fogom hagyni,hogy lerázzon!Nekem ő annál 100x-or fontosabb!
2012. jan. 5. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!