Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok, hogy két naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok, hogy két naponta fürdik?

Figyelt kérdés

Egy hónapja járunk egymással, de nagyon kezdeti, ismerkedős kapcsolat még. Pár napja először ott aludtam nála. Akkor került szóba este, lefekvés előtt, hogy ő csak minden másnap fürdik. Sőt, alsónadrágot is minden másnap cserél!


Én teljesen ledöbbentem. Normál kontaktusban nem érződik rajta, de ha már intimebb helyzetekbe kerültünk volna, ki tudja...

Engem is kérdezett, hogy akarok-e menni zuhanyozni, mintha nem lenne alapvető.


Én sem vagyok tisztaságmániás, de ha van rá lehetőség (nála nem anyagi okai vannak a nem fürdésnek), én minden nap fürdök. És szerintem a nemi szervek igénylik a napi tisztálkodást.

Ezt meg is mondtam neki őszintén, és azt is, hogy ha nem változtat a szokásán, én nem akarok vele együtt lenni.


Most gondolkozik, és majd keres. Megsértettem vele, hogy rögtön "követelődzni kezdtem", holott még nem is ismerem.


Nem is tudom, hogy hülyeséget csináltam-e... hisz annyi minden más is számít egy kapcsolatban. De a tisztaság meg olyan alapvető...


l, 24


2012. jan. 6. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A franciák szeretik, ha büdös a pıcsa egy kicsit :)
2012. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ma 17:14


Ezt mondtam enis, csak az ilyen apucikicsilanya ezt nem kepes felfogni, de ne aggodj te nemcsinaltal hulyeseget. Hala az egnek megszabadult toled, ha van 1 csepp esze nemis fog teged soha az eletben keresni!

2012. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ha nem változtat az életstílusán hagyd ott a legyeivel...
2012. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Viszont tény és való és a kutatások is alátámasztották, hogy ha valaki túl sokat fürdik, zuhanyzik, akár minden nap, akkor lemossa magáról azt a természetes védőréteget. Ami szinte láthatatlan, olyan mint pl a Földnek az ózon. Ez pedig azt jelenti, hogy a szervezete, az immunrendszere kevésbé lesz ellenálló a kórokozókkal szemben, főleg ősszel,télen az influenzaszezonban sokat fog betegeskedni. Kérdés ki mit vállal be. De mondom ez ember függő is, tudok olynról, hogy minden nap 2 szer zuhanyzik és sosem volt beteg, és olyanról is aki csak heti egyszer-kétszer és állandóan beteg., szvsz ez embertől is függ, kinek milyen a szervezet ellenállóképesége.
2012. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Figy kérdező, szerintem neked ilyen a temperamentumod, hogy hirtelen kimondtad azt kész. Nem hiszem hogy ettől rosszul kéne érezned magad. Egyébként a 2 nap meg tényleg nem vészes, ha csak nem koszolja össze magát, meg izzad agyon.


A gondolat talán zavaró lehet, de az a plusz egy nap aztán nem sokat változtat. Más meg tényleg nem mindenképp szükséges mindennap fürödni, főleg érzékeny bőrnél forró vízzel kombinálva.


Mondjuk egy gyors zuhany szerintem belefér, én is így szoktam ha épp lusta vagyok vagy akármi, hidegebb vízzel átmosom magam, az fel is frissít, meg kellemes.

2012. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én kb hetente fürdök és naponta tisztálkodok. Alsónadrágot kb 2-3 naponta váltok, de van h naponta 2x is megteszem.


A bőrödnek van egy természetes védőrétege amit a fürdéssel tönkrevágsz. A túlzott fürdési mánia károsabb mint a nem fürdés! Ez bizonyított tény! Az ember és minden állat bőre, haja füle, öntisztuló kezdetben! A gyakori fürdéssel ezt felborítod, a tested kompenzálni akar és túltermel!


Én persze minden wc-zés után megmosom magamat elöl és hátul is. Idegen helyen is tusfürdős wc papírral és fél literes vízzel megyek wc-re.

Ha izzadtnak érzem magam akkor megmosakodom, bár nálam minden testhajlatom be van kenve izzadásgátló dezodorral ami nem engedi h testszagom legyen még 2-3 nap után sem! A lábamat fürdés után havonta kétszer szalicillel dörzsölöm be így nekem sosincs lábszagom! A hintőpor semmit nem segít, de a szaliciltől, mégcsak a zoknijaimnak sincs szaga.

Ha leizzadok akkor persze megyek fürödni, de csak kímélő savas tusfürdővel.

Ha a hátam, fejem túlzottan zsíros, akkor nedves babatörlőkendővel törlöm meg, és az teljesen jó rá.

Ha pl több fing is kijön a nap folyamán akkor persze alsógatya csere és mosdás van akár nap közben is! Ugyanis az elszínezi a nedves törlőkendőt, így nyilván nem lehet tisztán gáz. :) Ezt mindenki ellenőrizheti! A fülemet tisztítópálcával törlöm ki esténként.


A fóbiád szerintem tévhiteken alapul. Nézz utána, és kérdezd ki a srácot h ő hogy van ezzel!

27F

2012. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja és naponta 1-2-3x mosok fogat és napi 1-2x arcot és kezet is.
2012. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!