Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mirol beszelgessek vele smsben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirol beszelgessek vele smsben?

Figyelt kérdés
Szoval van egy srac,aki elso ota szerelmes belem,most minda2en 7be jarunk.a problema az h nekem nem tetszett a fiu.hatodikban el ment egy masik suliba.azota rajottem h valojaban nagyon szimpi a srac,ezidaig csak elutasitottam,nem ereztem iranta semmit,de most allandoan ra gondolok.ahogy meghallottam baratom telojaban a hangjat,naon boldog voltam.azota sem tudom kiverni a fejembol.azt hiszem vonzodom hozza,vagyom ra.valahogy muszaj vele beszelnem,akar smsben,akar szemelyesen.kerlek titeket irjatok temakat v konkret peldakat h mirol beszeljek vele,hogy szolitsam meg!!:(13/l
2012. jan. 6. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

ahh :/ ugyanebben a helyzetben és korosztályban vagyok :((

kérdezd meg h vannak e jó csajok a suliba xdd

aztán ird meg h mit válaszolt :D

2012. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vérgibbon ***** válasza:

Szerintem ez jó téma lesz.


A nagy hadronütköztető gyűrű (angolul Large Hadron Collider, LHC) a CERN 2008-ban átadott részecskegyorsítója és ütköztetőgyűrűje, amely a 2000-ben leállított LEP 27 km kerületű alagútját használja fel. Több előgyorsító fokozat után ebben a gyorsítóban fognak végleges 7 TeV‑es energiájukra gyorsulni a protonok (illetve időszakonként ólomionok) mindkét körüljárási irányban. Ezután a protonnyalábok több órán keresztül keringenek majd egymással szemben, és a gyorsító kerületén található detektorok közepén az egymással szemben keringő protonnyalábok pályáját úgy módosítják majd, hogy ott proton–proton ütközések fognak történni. A sikeres nyalábtesztek után.[1][2] 2008 szeptember 10-én kezdte meg a működését[3] Az ütköző részecskék energiáját az elindítás után fokozatosan növelik, s amikor eléri a végleges, 7 TeV energiát, ez lesz a legnagyobb energiájú gyorsító.

2012. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!