Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye voltam. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye voltam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Volt egy srác aki bevalotta, hogy belém szeretett. Én ettől megijedtem, mert nem igazán tudtam lerendezni magamban az érzéseimet, és nem írtam neki vissza, nem találkoztam vele, de szilveszterkor buliban láttam egy másik lánnyal táncolni, és megbántam, hogy nem írtam neki vissza. Nem ír rám azóta, viszont a fene egye meg a makacsságom, nem merek ráírni..h megbántam..
2012. jan. 2. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez lehet megoldás. De arra nem gondoltál, hogy nem írsz hanem beszélsz vele??? Mármint élőszóban? Tudod, hogy megkeresed és mondod neki, hogy szeretnél valamit mondani.
2012. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bezony... tessék neki írni, hogy szeretnél vele beszélni négyszemközt. Ennyit megérdemel, és neked sem esik le a fejedről a korona.
2012. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kizártad, hogy nem írsz neki, akkor a fejedet még az asztalba verheted ;)

Égyébként szerintem örülne ha írnál neki.

2012. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Mivel megláttad,hogy ő más lánynak bejöhet és neked nem jött be mikor volt esélyed,így csak egy szimpla reakció volt a részedről,hogy féltékeny lettél a másik lányra.Nem maga a pasi miatt,hanem mert te egyedül vagy.

Szóval ne tegyél semmit.

2012. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is..:/
2012. jan. 2. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:

szia.

szerintem meg csak nincs senkid, és a helyzetükre, hogy másik csajjal volt, vagy féltékeny.

2012. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!