Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte véleményt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményt szeretnék egy számomra komoly ügybe ami felőröl! Help légyszi tanácsokkal, példákkal?

Figyelt kérdés

Szóval nyár közepén még megismertem egy elbűvölő nagyon aranyos kedves imádni való lányt. Aki azóta a barátnőm lett, és nagyon nagyon szeretem. Sőt egy romantikus pillanat alkalmával még a kezét is megkértem, és igent mondott. Az esküvő persze csak évek múlva lesz. Ő is szeret. Ezt tudom. De hogy is ismertem meg? Na ez a baj...ez lenne jó ha elfelejtődne!

Nyáron őt érte egy nagy csalódás, egy g*nyó srác kicselezte, még junius elején. De a srác igazábol nem is akart tőle semmit, csak a lány bízott vmibe. Na szóval ezt kihasználta egy nagyon b*ta srác, aki ugymond ráerőltette magát erre a lányra. Sose mondták hogy járnak, meg semmi, csak kavartak, meg pár csok...amolyan nyári h*lyeség. De a srác nagyon gáz! Na ez a srác elhozta a csajt a nyaralásunkra. Én amint megismertem rájöttem hogy ő kell nekem. A srác akivel jött egy idi*ta, mesélhetnék de ez a közvélemény róla, higgyétek el. Szóval amikor a csaj csomot panaszkodott erre a srácra h mekkora tapl* meg minden lehívtam megint a nyaraloba, és volt egy jo hétvégénk:). Aztán rá pár hónapra a srác is megtudta hogy járunk, és nagyot drámázott, mindenféle öngyilkossággal fenyegette szegény lányt, szánalmas volt. Aztán elmult ez is. Ma volt egy kisebb vitám a szüleimmel és a fejemhet vágták h tudják ám a balatont, meg h egyedül volt lenn ez a lány, meg ilyenek...durva dolgok:( És annyira rosszul esett...meg h ő is olyan, meg ha tényleg igaz ez akkor...és a lenéző arc. Persze egy sztorit többféle módon elő lehet adni, ez most az én szemszögem. És próbáltam mindent hitelesen leírni. Persze lehet azt is mondani h a f*szkalap elvette más nőjét, aki egy k*rva...nem tudom. A szüleim elég maradiak szal nekik ez sok lenne, ezért egy másik sztorit mondtam, egy élhetőbbet. De apu a végén hozzátette: "ha boldog vagy felőlem csináld, de az igazság ugyis kiderül". És most az őrület határán vagyok! Állítólag én ezt meséltem valakinek aki visszamondta. Ezt persze lehet színezni! Mit gondoltok nagyon rossz? Ciki?:(


2012. jan. 7. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:

gratulálok, látom te még a konzervatívabb típus vagy, nem az a fajta hülyegyerek, aki csak kurogat mindenkivel, felelősségtudat és lelkiismeret nélkül.

Nagyon át tudom érezni a helyzetedet, én is nagyon rosszul éreztem magam ilyen helyzetben, de amit te leírtál, abban te nem a rosszfiú vagy, hanem a happy end. Szóval vedd el a lányt, ne ereszd el, és éljetek boldogan!!!

2012. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
aha
2012. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát.. sajnos ezt elszúrtátok a szülők előtt. A barátnődnek hosszú évekig kell majd extrán figyelnie, hogy a róla kialakult rossz véleményt megcáfolja, mert hát lássuk be, bármilyen phaszfej volt is az exe, akkor is előbb szakítania kellett volna, mielőtt egyheti ismeretség után ágybabújik veled....
2012. jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
0.30 Köszi szépen! de anyuék elött akkor is nagoyn hülyén érzem magam. Mint aki elvette más barátnőjét, a gonosz gyerek, és a barátnő is furcsa, meg nem tudom én mi...és ez az ami kikészít. Válalni szoktam a felelősséget, de egy olyan lányt akartam hazahozni (amugy mesze lakik) akire büszke lehet, és aki tiszta. És úgyérzem hogy ezzel elástam mindezt, és nagyon pocsék érzés lesz ugy idehozni anyuékhoz, hogy lehet hogy tudják, meg nemtom...furi:( Pedig a lányt még magamnál is jobban szeretem, tényleg szerelmes vagyok belé
2012. jan. 7. 00:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem bujt ágyba vele, az csak rá 4hónapra volt. Nem tudom mennyit tudnak anyuék, és nem szeretném ha a lány tudná hogy tudják...(ha tudják) ő elég félős, és tuti hogy minden megváltozna, meg lenne párnapos sírógörcs:(
2012. jan. 7. 00:38
 6/9 A kérdező kommentje:
*Nem bujt ágyba, velem az csak 4hónapra rá volt.
2012. jan. 7. 00:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjjjj hallod sz*rd már le mások véleményét!Örülj,hogy van barátnőd,vigyázzatok egymásra,szeressétek egymást:)ENNYI.
2012. jan. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez addig oké is, de ők a szüleim, és mégiscsak általuk hozhatom haza a lányt...:(
2012. jan. 7. 17:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanmár ez ne legyen ekkora probléma :) Ha azt látják rajtatok hogy szeretitek egymást ők is változnak :) Az pedig hogy hazaviheted a lányt...figyelj, ha a szüleid is a főnökök, az a te otthonod is, nem csak az övék.
2012. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!