Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy nem az első komoly kapcsolat jelenti az első szerelmet is egyben?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van egy komoly kapcsolata, tegyük fel 16tól 20 éves koráig, ami 4 év. Elképzelhető e ettől függetlenül,hogy nem ez az első szerelme is egyben. Elképzelhető e ,hogy a hosszú idő ellenére, nem arra a lányra fog úgy gondolni,mint élete elős szerelmére?
2012. jan. 6. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Igen elképzelhető, sőt igazság szerint nem is egészséges nem kiélni magad még fiatalkorodban, mert utána csak a szívás van vele, ha már házasság és gyerek is van és az egyik úgy érzi, hogy ő még élni akar.
2012. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, nálam az első kapcsolat 3 évig tartott, de a következő alkalommal éreztem igazán mit jelent szerelmesnek lenni...
2012. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,nekem a komolyabb kapcsolatom az most van ,de nem vagyok szerelmes és még nem is voltam úgy érzem,attól függetlenül igazán szeretem a párom,mondjuk kíváncsi vagyok hogy milyen lehet az ha mindketten halálosan szerelmesek vagyunk.
2012. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ha azt érzed ,hogy az vagy egy rövid ideig az elején,aztan csupán évekig fellángolsz és az új kapcsolatnál gondolod úgy h ez nem is volt igaz szerelem,ez teljesen más,ebben biztos vagy mindennap és erősebb,akkor melyik az első szerelem,vagy csupán azért gondolja így az ember mert amit éppen megélünk,az mindig erősebbnek tűnik. ha nem lenne az új kapcsolat,azt mondanád igen már voltam.önmagam verném át,
2012. jan. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!