Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Hogyan ismertétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan ismertétek meg a fiútokat?

Figyelt kérdés
Történetekre vagyok kíváncsi.
2012. jan. 7. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem pont szakított az exem 6 év után, csak úgy egyik napról a másikra .Már nem voltam szerelmes, de szerettem és a megszokás is stb, meg nem volt semmi gond a kapcsolatban , de mégis vége lett , utólag kiderült harmadik volt a dologban . Elmentem barátnőmhöz, akit az exem miatt hanyagoltam, mert nem tetszett neki ( ilyet soha az életben többet nem teszek !!!), és magam stílusán elpanaszoltam mit képzel ez a f@sz magáról, hogy ennyi év után blablablabla, mihelyst befejeztem mondandóm beköszönt a konyhából a barátnőm párja és a barátja, hogy hahó mi is itt vagyunk :D:D:D és abban a pillanatban a SZEMEEEE , húú megfogott nagyon a pasinak, aki most már a vőlegényem :) jó nem csak a szeme, de ha az nem olyan lenne amilyen nem vettem volna még akkor jó néven a közeledését :)

aztán nem találkoztam vele két hétig, majd egy névnapi partyn és utána minden nap :)

2012. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is egy nagy szakítás után történt... a szakítás előtt 1-2 hónappal megismertem egy srácot, elég sokat beszélgettünk, jó barátok lettünk, de akkor még nem gondoltam többre. Aztán az akkori barátom 2 és fél év után szakított velem, padlóra kerültem, azután egyre többet találkoztam ezzel a jóbarátommal, mert nem akartam egyedül maradni a gondolataimmal. Megnevettetett, hála neki, elég gyorsan túl tudtam tenni magam az exemen. A vicces az, hogy pont neki ecseteltem heteken át, hogy "Húú nekem aztán most nem kell pasi, mindegyik hagyjon békén..." De ő hál'isten nem hagyott békén, és lassan másfél évesek vagyunk, tervezgetjük az összeköltözést :)
2012. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!